ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · НАШІ ХРАМИ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТWednesday, March 20, 2019
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
НАШІ ХРАМИ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Храми відновлюються


Храм Різдва Пресвятої Богородиці села Юнаківка, Сумського району відновлюється силами віруючих, але це село колись прикрашали 3 таких собори.
НОВІ КНИГИ


Відома Канадська діячка Любов Василів-Базюк подарувала Сумській Єпархії прекрасну книгу з якою можуть познайомитися всі бажаючі в бібліотеці Єпархії.
СТАТТІ
Націоналізм як індикатор патріотизму

О. Сотник

Невже задарма край твій весь политий кров’ю твоїх борців?
І. Франко. Пролог з поеми «Мойсей»


Про націоналізм, особливо український, написано чимало і в обвинувачувальних висновках компартійних та карних органів (трибуналів, т.зв. двійок, трійок та особливих нарад), і в комуністичних газетах.

Це була і залишається надзвичайно важлива тема для виступів компартійних вождів. Не будемо голослівними і для переконливості наведемо декілька цитат із рішень ВКП(б), КП(Б)У та КПУ.

Читати більше...

Святкування 10-ти ліття Свято-Георгіївської парафії оновлено
СВЯТКУВАННЯ 10-ЛІТТЯ СВЯТО-ГЕОРГІЇВСЬКОЇ ПАРАФІЇ М. СУМИ.


6 травня в день пам’яті святого великомученика Георгія Побідоносця Свято-Георгіївська громада м. Суми відзначила свій перший 10-літній ювілей. Божественну літургію в день свята очолив Преосвященнійший Мефодій єпископ Сумський і Охтирський разам зі священниками міста та району.Читати більше...

ОФІЦІЙНО
ЗАЯВА ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СТОСОВНО РЕЛІГІЙНОЇ СИТУАЦІЇ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Протягом останнього часу керівництво Сумської єпархії Української Православної Церкви Московського Патріархату постійно звинувачує Сумську обласну державну адміністрацію у діях, що спричиняють загострення міжконфесійної ситуації. Ми вважаємо ці звинувачення необґрунтованими і такими, що не сприяють як конструктивному міжконфесійному діалогу, так і співпраці органів влади та церкви.

Читати більше...

ЖИТТЯ ЄПАРХІЇ НА БЛАГОЧИННЯХ
Візит Преосвященнійшого Мефодія на парафію Різдва ПресвятоїБогородиці м. Конотоп.

04.05.2009 року Єпископ Мефодій разом з членами єпархіального управління відвідав м. Конотоп, де відбулася зустріч з будівничими храму Різдва Пресвятої Богородиці. Після молитви були обговоренні питання пов'язані з будівництвом. Владика подякував усім будівельникам за їх відданий труд та побажав їм Божої допомоги у завершенні будівництва храму.

Читати більше...

ОГОЛОШЕННЯ
Клуб православний мандрівник

Нагадує всім мандрівникам, що члени клубу постійно здійснюють подорожі та набирають групи для нових подорожей по духовних святинях області, України й світу.

Звертатись: Шеремет Лідія Григорівна або Людмила Миколаївна Безпала тел: 8-050-703-68-12.

АКТУАЛЬНО
Сумську єпархію відвідують побратими Харківщини.

В гостях у Сумській єпархії недавно перебували аспірант Олексій Корнєв, голва проводу КУНу та молодий письменник з м.Харкова з друзями по організації. Також Голова КУНу Харківської області пан Євген та відомий журналіст і науковець пані Наталя. Відбулись цікаві обміни думками по питаннях духовного відродження нашого народу та намічені плани спільної праці в царині духовності. Гості передали для Сумчан цікаві історичні матеріали церковної тематики. Від єпархіального управління їм подякували за самовіддану і жертовну боротьбу за становлення Української Державності.

        Джерело:  Прес-центр Сумської єпархії

ОГОЛОШЕННЯ
Сумську єпархію відвідає відомий церковний діяч УПЦ в Канаді протоієрей Григорій Філь

Сумську єпархію з 5 по 10 липня цього року відвідає відомий церковний діяч Української Православної Церкви в Канаді протоієрей Григорій Філь. Він прибуде разом з академіком протоієреєм Юрієм Мициком для ознайомлення з діяльністю Сумської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату та прийме участь у святкових заходах 350-річчя Конотопської битви.
Приємним є те, що протоієрей Григорій Філь є нашим земляком, він родом з Конотопщини.

        Джерело:  Прес-центр Сумської єпархії

СУСПІЛЬСТВО
Товариство «Любачівщина» подарувала Сумському єпархіальному управлінню карту населених пунктів куди були депортовані українці Лемківщини.

Культурне товариство «Любачівщина» передало в подарунок Сумській єпархії карту всіх українських населених пунктів (тепер територія Польщі), які були споконвіку заселені українцями та депортованими з прадавніх українських земель комуністичним режимом під час відомої на весь світ трагедії під назвою «Операція Вісла».

Читати більше...

Сторінка 124 з 139 << < 121 122 123 124 125 126 127 > >>
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.