ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · НАШІ ХРАМИ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТMonday, June 24, 2019
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
НАШІ ХРАМИ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
БОГОСЛУЖІННЯ
14 серпня Преосвященнійший Мефодій, єпископ Сумський і Охтирський відвідав Роменське благочиння.


14 серпня в свято Винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього. Всемилостивого Спаса та Пресвятої Богородицi . Семи мчч. Маккавеєвих: Авима, Антонiна, Гурiя, Єлеазара, Євсевона, Алима i Маркела, матерi їхньої Соломонiї та учителя їхнього Єлеазара, Преосвященнійший Мефодій, єпископ Сумський і Охтирський разом з делегацією від єпархіального управління відвідав Роменське благочиння.


Читати більше...

Богослужіння
Фотоальбом святкування Хрещення Київської Руси-України

Святкове богослужіння у Володимирському кафедральному соборі в день храмового свята. Тисячі вірних Києва та з усієї України прийшли, щоб разом розділити духовну радість.

Читати більше...


ЗМІ
ВІДЕОЗАПИС богослужіння і хресного ходу 28 липня 2009 р.


Посилання на відеозапис урочистого Патріаршого богослужіння і хресного ходу з нагоди свята Хрещення Київської Руси-Украиїни і рівноапостольного князя Київського Володимира Великого (28 липня 2009 р., "Перший національний").

Читати більше...

ОФІЦІЙНО
ПАТРІАРШЕ ПОСЛАННЯ з нагоди свята Хрещення Київської Руси

П О С Л А Н Н Я
Патріарха Київського і всієї Руси-України ФІЛАРЕТА
з нагоди свята Хрещення Київської Руси

Дорогі брати і сестри!

Нині, в день пам’яті святого рівноапостольного великого князя Київського Володимира, ми звершуємо святкування річниці Хрещення Руси-України – величної події, яка визначила історичну долю нашого народу. Бо як Таїнство Хрещення оновлює людину, очищає від гріхів та відроджує до вічного життя, так і хрещення Київської княжої держави оновило її, збагатило численними духовними скарбами, відвернуло предків наших від злочестя і служіння неправдивим богам, а навернуло до служіння єдиному істинному Богові.

Читати більше...

ЕКСКЛЮЗИВ
Експерти констатували негативний вплив візиту Патріарха РПЦ на церковні і політичні процеси в Україні


КИЇВ — На прес-конференції в агентстві Укрінформ українські експерти сьогодні критично оцінили приїзд Патріарха Кирила, назвавши його виключно політичним. На думку експертів, заяви Патріарха в Україні спрямовані на гальмування єднання Церков та повернення України до сфери впливу російської держави.

Читати більше...


ЄПАРХІЯ
Сумська єпархія розростається і міцніє.

За липень місяць Сумська єперхія поповнилася двома кліриками.

Читати більше...

Конотопське благочиння
Як побачив святкування Конотопської битви Клуб "Православний мандрівник"

До козаків у гості…

Голова Клубу
"Православний Мандрівник"
при Сумському Єпархіальному управлінні,
телефон:+38(095)365-73-71.
Лідія Григорівна Шеремет

Aвтор світлин
член правління Клубу «Православний мандрівник»
Світлана Воронянська


Причепурена, вимита до блиску, свіжозаасфальтована, в квітах, рушниках, посмішках, музиках, вишиванках, Шаповалівка вже вкотре радо вітала всеукраїнський козацький фестиваль – "Козацький родослав", та його високих гостей – і своїх, і із ближнього та дальнього зарубіжжя. А гості ж які високі! Відкривав фестиваль сам Президент України Віктор Ющенко та Святійший Патріарх Всієї Руси-України Філарет, що вже надало події особливої урочистості, державної ваги і знаковості. Адже приурочений фестиваль такій історичній події – 350-літтю Конотопської битви, де вперше козацька звитяга отримала перемогу над багаточисельним, добре підготовленим російським військом.

Читати більше...

ОГОЛОШЕННЯ
Запрошуємо паломників Сумської єпархії УПЦ КП відвідати святкові богослужіння в патріаршому соборі 28 липня 2009 року.

На свято Рівноапостольного великого князя Володимира, день Хрещення Руси-України Сумське єпархіальне управління запрошує віруючих Сумської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату прийняти участь в урочистих богослужіннях під час святкування престольного свята в Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі м. Києва.

Програма Святкування:

Читати більше...

ОФІЦІЙНО
В зв’язку з неточностями висвітленими в засобах масової інформації в тому числі і на телебаченні (телеканал НТН) та численними дзвінками в Сумське єпархіальне управління Української Православної Церкви Київського Патріархату з приводу деяких фактів підпалу Свято-Покровської церкви у м. Шостка, прес-служба єпархії вносить деякі уточнення.

Офіційний сайт Міністерства внутрішніх справ України подав наступну інформацію, яку багато інформаційних агентств України і інших країн почерпнули і опублікували.
Пропоную Вашій увазі статтю:

Читати більше...

Конотопське благочиння
Святійший Патріарх та Президент України взяли участь у святкуванні 350-річчя перемоги у Конотопській битві

11 липня 2009 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет разом з Президентом України Віктором Ющенком взяв участь у святкових заходах, присвячених 350-річчю великої перемоги у битві під Конотопом. Урочистості розпочалися Божественною літургією, яку очолив Святійший Патріарх Філарет у новозбудованому соборі Різдва Пресвятої Богородиці м. Конотопу, Сумської області. Святійшому Владиці співслужили: митрополит Переяслав-Хмельницький Димитрій, архієпископ Білгородський і Обоянський Іоасаф, архиєпископ Житомирський і Овруцький Ізяслав, архиєпископ Черкаський і Чигиринський Іоан, єпископ Сумський і Охтирський Мефодій, єпископ Харківський і Богодухівський Лаврентій, єпископ Полтавський і Кременчуцький Федір, єпископ Чернігівський і Ніжинський Іларіон, єпископ Валуйський Петро та духовенство Сумської і сусідніх єпархій.

Читати більше...

Сторінка 127 з 145 << < 124 125 126 127 128 129 130 > >>
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.