ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · НАШІ ХРАМИ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТTuesday, July 16, 2019
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
НАШІ ХРАМИ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
ОФІЦІЙНО
Віктор Ющенко провів зустріч з Вселенським Патріархом Варфоломієм I

У рамках робочого візиту до Туреччини Президент України Віктор Ющенко провів зустріч з Вселенським Патріархом Варфоломієм I.

Читати більше...

Суми і Сумчани
В день пам’яті жертв політичних репресій Преосвященнійший Мефодій, єпископ Сумський і Охтирський, разом з духовенством міста відслужив поминальну панахиду.


В Сумах 17 травня 2009 року, 5-ту неділю після Пасхи, згідно з Указом Президента України від 21 травня 2007 року №431 "Про заходи у зв’язку з 70-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937 – 1938 років", у третю неділю місяця травня біля пам’ятника жертвам політичних репресій відбувся мітинг реквієм.

Читати більше...

ОГОЛОШЕННЯ
Панахида пам'яті жертвам репресій

17 травня 2009 року в Неділю 5-ту після Пасхи, про самарянку, в усіх храмах Сумської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату відбудуться поминальні панахиди пам'яті жертв замордованих підчас репресій більшовицьким режимом.
Кому небайдужа доля душ людей-мучеників, наших співвітчизників, які полягли замордованими у застінках та коцтаборах радянського режимо за волю і свободу Українського народу, приходьте на богослужіння до найближчих храмів, щоб спільною молитвою віддати шану і хвалу усім вірним синам України.

В Сумах мітинг-реквієм та поминальна панахида, за участі духовенства УПЦ Київського Патріархату та керівників міста та області відбудеться о 11-00 год., біля пам'ятника жертвам репресій, що по вулиці Кірова.

        Джерело:  Прес-центр Сумської єпархії

СВЯТО СІМ'Ї
СВЯТО СІМ'Ї

15 травня 2009 року члени єпархіального управління та духовенство відвідали виставку до свята сім'ї (моя сім'я), організовану науковцями Сумської обласної бібліотеки, та при підтримці Сумської міської та обласної державних адміністрацій. Велика експозиція виставки розповідає про неперевершені звичаї нашого народу, глибокі сімейні традиції і устої української родини в розрізі тисячоліть. Під час відвідин експозиції відбувся обмін думками з науковцями з приводу минулого та сучасного української сім'ї.

        Джерело:  Прес-центр Сумської єпархії

НОВІ КНИГИ

Бібліотека Сумського Єпархіального Управління поповнилась унікальними книгами "Загибель Батурина" С. Павленка та "Свіча пам"яті" - усні перекази про геноцид українців В. Борисенко. Також передані в бібліотеку інші безцінні книги про визвольні змагання ОУН-УПА за волю України - нові дослідження. Ці та інші книги подаровані нам СБУ та особисто нашим земляком Миколою Михайловичем.

Читати більше...

НОВІ КНИГИ


15 травня 2009 року було презентовано книгу О. Корнієнка "Зруйновані храми Сумщини"


Читати більше...
ОГОЛОШЕННЯ


В крамницю Свято-Воскресенського Собору поступили прекрасні компакт-диски записів хору Київської Духовної Академії та семінарії.
Храми відновлюються


Храм Різдва Пресвятої Богородиці села Юнаківка, Сумського району відновлюється силами віруючих, але це село колись прикрашали 3 таких собори.
НОВІ КНИГИ


Відома Канадська діячка Любов Василів-Базюк подарувала Сумській Єпархії прекрасну книгу з якою можуть познайомитися всі бажаючі в бібліотеці Єпархії.
СТАТТІ
Націоналізм як індикатор патріотизму

О. Сотник

Невже задарма край твій весь политий кров’ю твоїх борців?
І. Франко. Пролог з поеми «Мойсей»


Про націоналізм, особливо український, написано чимало і в обвинувачувальних висновках компартійних та карних органів (трибуналів, т.зв. двійок, трійок та особливих нарад), і в комуністичних газетах.

Це була і залишається надзвичайно важлива тема для виступів компартійних вождів. Не будемо голослівними і для переконливості наведемо декілька цитат із рішень ВКП(б), КП(Б)У та КПУ.

Читати більше...

Сторінка 130 з 146 << < 127 128 129 130 131 132 133 > >>
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.