ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · НАШІ ХРАМИ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТTuesday, February 19, 2019
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
НАШІ ХРАМИ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
святковий молебень
5 червня в с. Уралове Середино-Будського району, у храмі святителя Миколая, де настоятелем є священник Микола Босак відслужили святковий молебень в честь свята Вознесіння Господнього. По закінченню молебня відбулася зустріч єпископа Сумського і Охтирського Мефодія з віруючими та обговорено наболілі питання з життя парафії.
Служба
5 червня відбулась архиєрейська служба в Свято-Покровському храмі м. Шостка. На Богослужінні були присутні представники місцевої влади, громадських і політичних організацій. Після служби Божої відбулися збори віруючих, на яких було розглянуто нагальні питання життя парафії.

Зустріч
5 червня відбулась зустріч керівництва єпархії та віруючих міста Глухова з міським головою О.П. Мельник, обговорювалось питання надання приміщення для молитви, віруючим нашої Церкви, оскільки до сьогодні 4 парафії в м. Глухів не мають жодного приміщення, а всі козацькі собори раніше були передані Московському патріархату.
Мер пообіцяла прикласти зусилля, щоб у рік 300 ліття гетьманської столиці українцям була надана земельна ділянка та виділено достойні приміщення.

закладено святого Хреста
31 травня закладено святого Хреста під відбудову Свято-Покровського храму на місці зруйнованої козацької святині в м. Білопілля.
Браття, живіть за Божими заповідями!
Ми, духовенство Сумської єпархії УПЦ Київського Патріархату, змушені дати деякі роз’яснення з приводу публікацій в газетах “Ваш шанс”, “Казачье слово”, “Панорама”, “В двух словах”, коментарів в радіо-телепередачах про події у Спасо-Преображенському соборі, пов’язані з внутрішніми суперечками між керуючим Сумською єпархією УПЦ Московського Патріархату, єпископом Сумським і Охтирським Іларієм та настоятелем Спасо-Преображенського собору протоієреєм Бавикіним, які на очах у віруючих відбувалися на Страсному Тижні Великого Посту напередодні Пасхи, що призвело до блокування собору.
Готуємося до ювілейних свят
Українська Православна Церква Київського Патріархату активно готується до ювілейних заходів з нагоди 900-ліття Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря та 1020-ліття Хрещення Київської Руси-України. З цієї нагоди відбудуться науково-практичні конференції, урочисті богослужіння, Ювілейний Помісний Собор нашої Церкви, Хресні ходи, святкові концерти духовної музики та інші заходи. Планується канонізувати князів Ярослава Мудрого та Костянтина Острозьського, митрополита Іова Борецького та нашого славетного земляка, останнього кошового отамана Запорозької Січі Петра Калнишевського.
Прийняли духовний сан
У Свято-Воскресенському кафедральному козацькому соборі відбулося постриження в читці та іподиякони журналістів, відомих громадських діячів Василя Янковича та Михайли Рудака, які готуються до навчання у духовному училищі та прийняття священицького сану.
Жертвам Голодомору і Геноциду – наша пам’ять
Верховна Рада України, десятки країн світу визнали Голодомор 1932-33 рр. геноцидом українського народу. За 17 місяців (з квітня 1932 по листопад 1933 рр.) в Україні загинуло, за підрахунками різних дослідників, від 7 до 12 мільйонів людей. Причиною голодомору стала політика сталінського режиму щодо українців як нації. Головною метою організації штучного голоду був підрив соціальної бази опору українців проти комуністичної влади та забезпечення тотального контролю з боку держави за всіма верствами населення.
Недільним школам – подальший розвиток
26-27 травня за участі духовенства Сумської єпархії відбувся науково-практичний семінар, присвячений організації недільних шкіл при храмах парафій. Відбувся обмін досвідом роботи тих парафій, де робота недільних шкіл поставлена на належному рівні. Всі виступаючі акцентували на їх важливій ролі у духовному вихованні підростаючого покоління. Всі недільні школи області одержали посібники: абетку та християнську етику. Усі недільні школи, котрі потребують духовну літературу можуть отримати її через нашу церкву.
У Білопіллі буде храм
24 травня у Білопіллі за участі духовенства Свято-Воскресенського кафедрального собору, місцевих священиків, влади та парафіян відбулась закладка наріжного каменя та святого хреста під забудову храму на честь Покрови Пресвятої Богородиці. Закликаємо меценатів та небайдужих людей до розвитку духовності у нашому краї взяти участь у побудові Божого храму.
Сторінка 133 з 138 << < 130 131 132 133 134 135 136 > >>
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.