ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · НАШІ ХРАМИ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТMonday, April 22, 2019
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
НАШІ ХРАМИ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
ЖИТТЯ ЄПАРХІЇ НА БЛАГОЧИННЯХ
Візит Преосвященнійшого Мефодія на парафію Різдва ПресвятоїБогородиці м. Конотоп.

04.05.2009 року Єпископ Мефодій разом з членами єпархіального управління відвідав м. Конотоп, де відбулася зустріч з будівничими храму Різдва Пресвятої Богородиці. Після молитви були обговоренні питання пов'язані з будівництвом. Владика подякував усім будівельникам за їх відданий труд та побажав їм Божої допомоги у завершенні будівництва храму.

Читати більше...

ОГОЛОШЕННЯ
Клуб православний мандрівник

Нагадує всім мандрівникам, що члени клубу постійно здійснюють подорожі та набирають групи для нових подорожей по духовних святинях області, України й світу.

Звертатись: Шеремет Лідія Григорівна або Людмила Миколаївна Безпала тел: 8-050-703-68-12.

АКТУАЛЬНО
Сумську єпархію відвідують побратими Харківщини.

В гостях у Сумській єпархії недавно перебували аспірант Олексій Корнєв, голва проводу КУНу та молодий письменник з м.Харкова з друзями по організації. Також Голова КУНу Харківської області пан Євген та відомий журналіст і науковець пані Наталя. Відбулись цікаві обміни думками по питаннях духовного відродження нашого народу та намічені плани спільної праці в царині духовності. Гості передали для Сумчан цікаві історичні матеріали церковної тематики. Від єпархіального управління їм подякували за самовіддану і жертовну боротьбу за становлення Української Державності.

        Джерело:  Прес-центр Сумської єпархії

ОГОЛОШЕННЯ
Сумську єпархію відвідає відомий церковний діяч УПЦ в Канаді протоієрей Григорій Філь

Сумську єпархію з 5 по 10 липня цього року відвідає відомий церковний діяч Української Православної Церкви в Канаді протоієрей Григорій Філь. Він прибуде разом з академіком протоієреєм Юрієм Мициком для ознайомлення з діяльністю Сумської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату та прийме участь у святкових заходах 350-річчя Конотопської битви.
Приємним є те, що протоієрей Григорій Філь є нашим земляком, він родом з Конотопщини.

        Джерело:  Прес-центр Сумської єпархії

СУСПІЛЬСТВО
Товариство «Любачівщина» подарувала Сумському єпархіальному управлінню карту населених пунктів куди були депортовані українці Лемківщини.

Культурне товариство «Любачівщина» передало в подарунок Сумській єпархії карту всіх українських населених пунктів (тепер територія Польщі), які були споконвіку заселені українцями та депортованими з прадавніх українських земель комуністичним режимом під час відомої на весь світ трагедії під назвою «Операція Вісла».

Читати більше...

НОВІ КНИГИ
Вийшла з друку книга «Хроніка великого ошуканства» Галини Могильницької, 4-те видання.

З благословення Святійшого Патріарха Філарета вийшла з друку книга «Хроніка великого ошуканства» Галини Могильницької, 4-те видання. В цій книзі з посиланням на історичні релігійні та релігієзнавчі джерела висвітлюється правда про національну Українську Православну Церкву Київського Патріархату та розвінчується міф про Церкву Московського Патріархату в Україні

Читати більше...

ЦЕРКВА І СУСПІЛЬСТВО
СВЯТО МАТЕРІ

10.05 2009 року в усіх храмах області у Свято Матері були проведені молебні за здоров’я матерів та їх дітей. Всім були роздані сотні красивих святкових буклетів, які напередодні доставив до Сумської єпархії Голова обласної організації НРУ Бутенко Сергій Павлович.В цих чудових буклетах знаходилась схема-опис як описувати свій сімейний родовід, бо це дуже важливо для пам'яті родини.

        Джерело:  Прес-центр Сумської єпархії

СУСПІЛЬСТВО
Преосвященнійший Мефодій привітав усіх ветеранів, віруючих нашої Церкви зі святом 9 травня.

09.05.2009 року єпископ Мефодій привітав усіх ветеранів, віруючих нашої Церкви зі святом. Побажав їм здоров’я, Божої благодаті і миру за який вони віддавали своє життя і здоров’я.

Читати більше...

ОФІЦІЙНО
Зустріч єпископа Мефодія в Службі Безпеки України.

08.05. 2009 року Преосвященний Мефодій мав зустріч в Службі Безпеки України. Були обговорені актуальні питання та проблеми у розвитку духовності на Сумщині. Зокрема владика відзначив велике бажання віруючих Сумщини мати в кожному населеному пункті хоч би кімнату-духовну світлицю, де люди могли б прийти на богослужіння до священика та задовольнити свої релігійні потреби.

Читати більше...

ОГОЛОШЕННЯ
Сумщину відвідає голова світової суспільної служби та голова Канадського товариства Приятелів Київського Патріархату п. Ірина Ващук


З 20 по 22 травня в Сумській єпархії буде перебувати Голова світової суспільної служби та Голова Канадського товариства Приятелів Київського Патріархату п. Ірина Ващук, яка планує провести чисельні зустрічі з українськими організаціями Сумщини.

        Джерело:  Прес-центр Сумської єпархії

Сторінка 126 з 141 << < 123 124 125 126 127 128 129 > >>
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.