ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Saturday, July 13, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Конотопське благочиння
Освячено хрести на купола церкви у м. Конотоп.

04 вересня в м. Конотопі з благословення Преосвященнійшого Мефодія, єпископа Сумського і Охтирського було освячено хрести на купола новозбудованого храму.

Не так давно було розпочато будівництво церкви Святого Великомученика Георгія Побідоносця, настоятелем якого є ієрей Ярослав Срібняк. Звичайно не легкий шлях пройшла релігійна...

Читати більше...

Освячено новий храм
Освячено відновлений Свято-Успенський храм в селі Костянтинів, Недригайлівського району, Сумської області.


Невеличке мальовниче село розташоване неподалік траси Суми-Ромни так і кличе до себе своєю пишнотою і красотою зелені. Манять до себе віковічні скіфські кургани, яких тут так багато, це манить до себе давня історія нашого краю. І сьогодні невеличке село, яке колись давно, можна сказати майже одну тисячу років тому, було велелюдним містом, бо через нього приходив торговельний шлях. Місто Костянтинів не раз згадується в Літописі Руси, також і в «Слові о полку Ігоревім».


Читати більше...

ЖИТТЯ ЄПАРХІЇ НА БЛАГОЧИННЯХ
Сумська єпархія зростає і міцніє.


Днями до Сумського єпархіального управління з проханням прийняти в клір єпархії завітав священик. Преосвященнійший Мефодій, єпископ Сумський і Охтирський прийняв його в єпархіальному управлінні.

Читати більше...

ЖИТТЯ ЄПАРХІЇ
Постриг в іподиякони нових кліриків єпархії.


16 серпня в 10 неділю після П'ятдесятниці Преосвященнійший Мефодій, єпископ Сумський і Охтирський відслужив Божественну літургію в Свято-Воскресенському кафедральному соборі.

Читати більше...

БОГОСЛУЖІННЯ
14 серпня Преосвященнійший Мефодій, єпископ Сумський і Охтирський відвідав Роменське благочиння.


14 серпня в свято Винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього. Всемилостивого Спаса та Пресвятої Богородицi . Семи мчч. Маккавеєвих: Авима, Антонiна, Гурiя, Єлеазара, Євсевона, Алима i Маркела, матерi їхньої Соломонiї та учителя їхнього Єлеазара, Преосвященнійший Мефодій, єпископ Сумський і Охтирський разом з делегацією від єпархіального управління відвідав Роменське благочиння.


Читати більше...

Богослужіння
Фотоальбом святкування Хрещення Київської Руси-України

Святкове богослужіння у Володимирському кафедральному соборі в день храмового свята. Тисячі вірних Києва та з усієї України прийшли, щоб разом розділити духовну радість.

Читати більше...


ЗМІ
ВІДЕОЗАПИС богослужіння і хресного ходу 28 липня 2009 р.


Посилання на відеозапис урочистого Патріаршого богослужіння і хресного ходу з нагоди свята Хрещення Київської Руси-Украиїни і рівноапостольного князя Київського Володимира Великого (28 липня 2009 р., "Перший національний").

Читати більше...

ОФІЦІЙНО
ПАТРІАРШЕ ПОСЛАННЯ з нагоди свята Хрещення Київської Руси

П О С Л А Н Н Я
Патріарха Київського і всієї Руси-України ФІЛАРЕТА
з нагоди свята Хрещення Київської Руси

Дорогі брати і сестри!

Нині, в день пам’яті святого рівноапостольного великого князя Київського Володимира, ми звершуємо святкування річниці Хрещення Руси-України – величної події, яка визначила історичну долю нашого народу. Бо як Таїнство Хрещення оновлює людину, очищає від гріхів та відроджує до вічного життя, так і хрещення Київської княжої держави оновило її, збагатило численними духовними скарбами, відвернуло предків наших від злочестя і служіння неправдивим богам, а навернуло до служіння єдиному істинному Богові.

Читати більше...

ЕКСКЛЮЗИВ
Експерти констатували негативний вплив візиту Патріарха РПЦ на церковні і політичні процеси в Україні


КИЇВ — На прес-конференції в агентстві Укрінформ українські експерти сьогодні критично оцінили приїзд Патріарха Кирила, назвавши його виключно політичним. На думку експертів, заяви Патріарха в Україні спрямовані на гальмування єднання Церков та повернення України до сфери впливу російської держави.

Читати більше...


ЄПАРХІЯ
Сумська єпархія розростається і міцніє.

За липень місяць Сумська єперхія поповнилася двома кліриками.

Читати більше...

Сторінка 259 з 278 << < 256 257 258 259 260 261 262 > >>
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.