ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Tuesday, May 21, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
ЖИТТЯ ЄПАРХІЇ
Богослужіння Преосвященнійшого Мефодія
на першій неділі Великого Посту.


На першому тижні Великого Посту Преосвященнійший Мефодій, єпископ Сумський і Охтирський очолив усі основні богослужіння, які звершувались у храмах м. Суми.

1 березня 2009 року у Прощену неділю, Преосвященнійший Мефодій очолив Божественну Літургію в Свято-Воскресенському кафедральному соборі, на якій було рукоположено в сан диякона клірика Сумської єпархії Володимира Анатолійовича Дубчука.
О 17.00.год в соборі звершив вечірню з традиційним чином прощення, на якій наприкінці богослужіння Владика виголосив проповідь про важливість та необхідність посту для духовного життя людини, та благословив вірних на добре та плідне звершення посту, також наголосив на важливості для кожного християнина Таїнства - Сповіді та Причастя.

2 березня 2009року, понеділок - о 17.00.год Його Преосвященство у Свято-Воскресенському кафедральному соборі разом з священиками собору відслужив Велике повечір'я з Великим покаяльним каноном прп. Андрія Критського. Після канону та повечір'я було відслужено литію за усопших.

3 березня 2009року, вівторок - о 17.30.год Владика Мефодій у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м.Суми, відслужив Велике повечір'я з Великим покаяльним каноном прп. Андрія Критського. Після канону та повечір'я було відслужено литію за усопших. Йому співслужили настоятель храму ієрей Гліб Власенко, секретар єпархії прот. Петро Попадинець, старший благочинний єпархії прот. Богдан Козенко.

4 березня 2009року, середа - о 17.00.год Владика Мефодій у Свято-Георгіївському храмі м.Суми відслужив Велике повечір'я з Великим покаяльним каноном прп. Андрія Критського. Після канону та повечір'я було відслужено литію за усопших. Йому співслужили настоятель храму прот. Олексій Згоник, секретар єпархії прот. Петро Попадинець, старший благочинний єпархії прот. Богдан Козенко, прот. Юрій Близнюк.

5 березня 2009року, четвер - о 17.00.год Його Преосвященство у Свято-Воскресенському кафедральному соборі разом з священиками собору відслужив Велике повечір'я з Великим покаяльним каноном прп. Андрія Критського. Після канону та повечір'я було відслужено литію за усопших.


        Джерело:  Прес-центр Сумської єпархії
Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.