ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · НАШІ ХРАМИ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТSunday, August 19, 2018
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
НАШІ ХРАМИ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Звинувачення на наці...
Трансформація політи...
Інформаційний потенц...
Репресії проти Право...
Православна церква С...
Наші друзі off
Життя єпархії. У с. В’язове Охтирського району освятили новозбудований Свято-Покровський храм

У с. В’язове Охтирського району освятили новозбудований Свято-Покровський храм


У суботу 30 вересня 2017 р. у с. В’язове відбулася довгоочікувана подія — освячення новозбудованого Свято-Покровського храму. Чин освячення престолу та храму звершив Високопреосвященнійший Мефодій, архієпископ Сумський і Охтирський. Керуючому єпархією співслужили секретар єпархії Петро Попадинець, старший благочинний Богдан Козенко, благочинний Охтирського району Андрій Бринчак, священики Сумського та Охтирського благочинь. Для спільної молитви до с. В’язового прибули вірячи з навколишніх сіл т райцентру.
Після Божественної літургії архієпископ Мефодій виголосив проповідь про важливість таїнств Сповіді та Причистя для християнського життя і вручив нагороди тим, хто особливо долучився до будівництва храму.
Орденом Святого Рівноапостольного Князя Володимира Великого ІІІ ступеня нагороджено Чорнуху Віктора Григоровича (нагороду вручено сестрі мецената). Медаллю «За жертовність та любов до України» нагородили Чупакова Миколу Андрійовича — воїна АТО, що пройшов через Ілловайськ та полон.
Церковні грамоти на знак подяки отримала родина старости громади Москаленка, сім’ї Бондаренків, Хоменків, Явтушенків та ін. парафіяни. Настоятель храму ієрей Володимир Мандрика подякував усім парафіянам та вручив грамоти тим, хто брав особливо активну участь у його розбудові.
Ініціатором зведення церкви Київського патріархату стала громада с. В’язове та навколишніх сіл. Ділянку під будівництво храму освятили у березні 2016 р., спільними зусиллями церкву збудували за півтора роки.
Цього дня архієпископ Мефодій оглянув будівництво храмів у с. Кардашівка та с. Пологи Охтирського району, а також храму на території Військової Частини 2276.

Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.