ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · НАШІ ХРАМИ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТTuesday, July 16, 2019
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
НАШІ ХРАМИ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Життя єпархії. Храмове свято Успіння Божої Матері та День села Пологи Охтирського району

Духовне та земне: храмове свято Успіння Божої Матері та День села Пологи Охтирського району


Можна сказати, що духовне та земне начала світобудови гармонійно поєдналися нещодавно в Пологах, де протягом одного дня пройшли відразу дві масштабні урочистості — храмове свято і День села.
І хронологічно першою з них стало храмове свято Успіння Божої Матері. Саме на це православне свято відбулося перше богослужіння в новозбудованому однойменному храмі, про що нам докладніше розповів його настоятель – архімандрит Адріан (Українська Православна Церква Київського Патріархату):
«Будівництво нашої церкви тривало два роки і ось нарешті це сталося! Служба почалася з акафісту Богоматері, а потім відбулася Божественна літургія, яка пройшла надзвичайно урочисто. Людей у нас зібралося багато і не лише пологівців, а й гостей, насамперед, охтирян. Ми були раді всім! З відомих особистостей і друзів та благодійників нашої парафії можна згадати засновника ПрАТ «Сад» Віктора Сугака, заступника генерального директора ПАТ «Охтирський пивоварний завод» Римму Мироненко, підприємців Анатолія Безулого, Руслана Маркова, Євдокію Шейко і, звісно ж, виконуючу обов’язки старости Пологівського старостинського округу Чернеччинської сільської ради Катерину Мокроусову. Цілому ряду достойників ми вручили почесні нагороди. Так, грамоту патріарха Філарета отримала підприємець із Сум Ірина Москаленко, грамоти правлячого архієрея владики Мефодія – голова райдержадміністрації Віталій Супрун, Вадим Шейко, Наталія Бірюк, а зроблені нами самими символічні знаки у вигляді церковних куполів «Найкращий благодійник» - підприємства ПрАТ «Сад», «Охтирський пивзавод», Віктор Лебедюк, Юлія Рубан, знову-таки Євдокія Шейко та інші парафіяни.
Також після служби ми згадували про загиблих та живих воїнів, частували всіх гостей смачним кулішем і загалом святковим обідом. І як не згадати про концерт у виконанні Катерини Макаренко, Віри Приходько, гурту «Струни серця» та чудову виставку реставрованих ікон від майстра Євгена Салівона: вони подарували всім чудовий настрій!»
Сергій Яковенко

Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.