ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Sunday, May 26, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
ЖИТТЯ ЄПАРХІЇ
Богослужіння Владики Мефодія, преосвященнійшого єпископа Сумського і Охтирського на Хрестопоклонну неділю

Напередодені у Суботу 21 березня 2009 року Владика Мефодій відслужив всенічне бдіння, під час якого після Великого Славослів'я було винесено Святий Хрест для поклоніння народу. Після винесення Чесного і Животворчого Хреста Господнього та поклоніння йому владика усіх присутніх на Всенічному бдінні благословив на плідне продовження посту помазавши єлеєм. Після закінчення Всенічного Преосвященнійший виголосив поповідь про значення Хреста Господнього для кожного християнина, про те чому Свята Церква ставить перед очі вірних саме у третю Неділю Святої Чотиридесятниці святий Хрест для поклоніння. Торкнувся теми духовної підтримки Хрестом Господнім наших немочей духовних, які саме в цей час духовного подвигу кожного християнина так сильно відчутні, і тому нам необхідна підтримка саме Чесного Хреста Господнього "...Глупоту для поган, а для нас, що спасаємось - сила Божа...".У Неділю Хрестопоклонну 22 березня 2009 року Єпископ Мефодій Відслужив Божественну Літургій у Свято-Воскресенському кафедральному соборі. Під час літугрії біля сотні вірних мали змогу приступити до Святих Таїн Покаяння і Причастя.

По закінченні Літургії та після проповіді Владика нагородив почесною грамотою за плідну працю у відродженні духовності на Сумщині відомого громадського діяча, письменика-патріота Василя Антоновича (Мороза) Межового.
        Джерело:  Прес-центр Сумської єпархії


Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.