ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · НАШІ ХРАМИ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТSunday, August 18, 2019
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
НАШІ ХРАМИ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Церква і суспільство. Презентація документальної книги про Автокефалію Української Помісної Православної Церкви В’ячеслава Оліцького

Презентація документальної книги про Автокефалію Української Помісної Православної Церкви В’ячеслава Оліцького


Автокефалія Української Помісної Православної Церкви – відновлення історичної справедливості. Про це – документальна книга молодого автора В’ячеслава Оліцького, презентація якої відбулася в Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці. Які історичні таємниці відкриває перед читачем нове видання, йдеться у сюжеті ТРК «Відікон».
Книга-монографія «Блаженні гнані за правду. Репресії проти Православної Церкви на Сумщині у 1920-30-ті рр.» присвячена Автокефалії Української Православної Церкви та пам’яті репресованого духовенства і вірян. «У книзі висвітлюється не лише доля священиків, які постраждали унаслідок більшовицького режиму у 20-30-ті рр., тут також висвітлюється доля Православних парафій Сумщини цього ж періоду, 20-30-х рр. Дослідження комплексне. Ми в комплексі намагалися подати і долю священиків, і долю парафій, і долю церковного майна, але, що найбільш, як на мене, важливіше, я намагався висвітлити, в тому числі, спротив населення проти отаких репресій радянської влади проти духовенства, проти Української Церкви», — зазначив автор книги, кандидат історичних наук В’ячеслав Оліцький.
Актуальність книги автор пояснює сучасним етапом становлення Української Помісної Православної Церкви та прийняттям Томосу про Автокефалію.
На написання книги автор отримав і благословення від архієпископа Сумського і Охтирського Мефодія. За словами священнослужителя, Церква і надалі буде підтримувати такі ініціативи, спрямовані на популяризацію серед молоді історії рідного краю та духовного розвитку.

За матеріалами ТРК «Відікон»
Фото - Сумська обласна універсальна наукова бібліотека


Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.