ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТFriday, January 28, 2022
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Всеукраїнський з’їзд православної молоді

Враження сумської делегації від участі в п’ятому Всеукраїнському з’їзді православної молоді

 

Кожного року у місяці лютому в Києві відбуваються всеукраїнські з’їзди православної молоді. Не був винятком і цей рік. За рішенням синодального управління у справах молоді, 10-11 лютого 2007року в місті Києві був проведений вже п’ятий всеукраїнський з’їзд православної молоді.

З кожним роком про ці з’їзди дізнаються і беруть в них участь все більше молодих людей. Це свідчить про розвиток співпраці єпархіальних управлінь та молоді, зростання чисельності існуючих братств та зародження нових.

Організатори визначили ряд головних напрямків з’їзду:

- Обмін досвідом та розробка стратегії діяльності молодіжних організацій Української Православної Церкви Київського Патріархату всіх рівнів: єпархіальних відділів, братств, шкіл, осередків молоді.

- Проаналізувати досвід православних молодіжних організацій в Україні у вирішенні соціальних проблем.

- Вивчити досвід співпраці українських православних молодіжних організацій з іншими релігійними, державними чи громадськими інституціями (міжконфесійний діалог, співпраця духовних і світських вищих, середньо-спеціальних і початкових навчальних закладів тощо).

- Проаналізувати та вивчити шляхи і перспективи розвитку інформаційної діяльності Синодального Управління у справах молоді та молодіжних православних організацій.

 

На нашу думку, цей з’їзд досягнув своєї мети. Його унікальність полягає в тому, що він збирає найбільшу кількість православної молоді, у порівнянні із іншими заходами. Ми були дуже раді побачити велику кількість своїх друзів і знайомих з усіх куточків України. Багато уваги було приділено неофіційному спілкуванню, для чого проводився спеціальний вечір. До програми входили спільні Богослужіння, що відбулися Свято-Михайлівському кафедральному соборі.

Важливим, також, був інформаційний бік події. В його рамках було організовано багато виступів, семінарів та інших заходів для обміну досвідом. Для того щоб врахувати різноманітність інтересів учасників була організована робота в секціях, де розглядалися найрізноманітніші питання необхідні для розширення діяльності братств. Піднімалися теми організації літніх таборів та паломництв, соціального служіння, формування інформаційного простору, організації православних братств та інші.

Набутий нами досвід допоміг сформувати головні пріоритети розвитку нашого братства на цей рік.

    Сумське православне молодіжне братство Св. Миколая Чудотворця.

Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.