ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Saturday, June 15, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Сумське духовенство взяло участь у заходах до Дня Соборності

Сумське духовенство взяло участь у заходах до Дня Соборності22 січня 2022 року, коли Український народ відзначає державне свято - День Соборності України, до Свято-Воскресенського кафедрального собору на богослужіння завітала делегація із представників обласної влади, міської та представники ЗСУ і силових структур. Божественну Літургію очолив Архиєпископ Сумський і Охтирський УПЦ (ПЦУ) Мефодій разом з кліром собору. Після проповіді архієрея зі словами привітання до вірних звернулись: голова Сумської ОВА Живицький Д.О., голова Сумської обласної ради Федорченко В.М., міський голова Лисенко О.М. та командувач ОТУ "Суми" генерал-майор Нестеренко О.В.
Одразу після літургії вся делегація разом з духовенством вирушила спільною ходою по вулиці Соборній до пам'ятника великому українцю - Шевченку Тарасу Григоровичу для покладання квітів і святкових заходів. Загалом день почався з молитви й вшанування наших новітніх героїв котрі поховані на Алеї Слави центрального міського цвинтаря.
Вітаємо усіх з Днем Соборності та молимо Всемогутнього Бога, щоб подавав нам більше мудрості для єднання, особливо у такий непростий для всієї країни час.


Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.