ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Saturday, July 13, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Вісті з благочинння
Преосвященнійший владика Мефодій відвідав смт. Недригайлів.

14 листопада на свято святих безсрібників і чудотворців Косми та Даміана і матері їхньої прп. Феодотії відбулось архієрейське Богослужіння у Свято-Миколаївському храмі смт. Недригайлів. У Богослужінні взяли участь соборні священики з міста Суми та священики Недригайлівського благочиння.По закінченні Божественної Літургії відбувся хресний хід до місця будови храму на честь Святого Праведного Петра Багатостраждального Калнишевського. В новому храмі разом з парафіянами прослужили Молебень та поспілкувались з будівельниками. Уже в храмі встановлені вікна та йде підготовка до освячення куполів. Храм буде трьохпридільний: святого Праведного Петра Багатостраждального Калнишевського, Свято-Миколаївський та Свято-Покровський. Недригайлівці щиро вдячні меценатам та будівельникам за швидке будівництво духовно-культурного центру.У Богослужінні, на запрошення парафіян, приймав участь Голова міжрайонної громадсько-церковної ради Зв’язка Микола Іванович та члени ради серед яких відомі діячі Сумщини.

Нагадаємо, що на освячені наріжного каменя під будівництво цього собору у свято Пасхи Христової 2008 року був присутній Президент України Віктор Андрійович Ющенко з родиною та Народний депутат України Петро Ющенко, Голова об’єднання «За Помісну Україну».

Колись в Недригайлові було чотири собори.

        Джерело:  Прес-центр Сумської єпархії

Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.