ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Saturday, July 13, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
БОГОСЛУЖІННЯ
Храмове свято в селі Малий Вистороп, Лебединського району.

21 листопада на свято Собор Архистратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних, Преосвященнійший Мефодій разом з духовенством Свято-Воскресенського собору відвідав Лебединське благочиння.

Поїздка розпочалася з самого міста Лебедин, де владика відвідав богослужіння у Введенському храмі м. Лебедина, настоятелем якого є, благочинний району ієрей Богдан Яворський. Після короткого слова Преосвященнійшого до прихожан, разом із благочинним району владика відбув на храмове свято до с. Малий Вистороп цього ж району.Зустріли Преосвященнійшого владику жителі села на порозі храму хлібом і сіллю. Настоятель храму ієрей Олександр Андрусенко виголосив привітальне слово, після якого розпочалося богослужіння.Під час богослужіння був рукоположений в сан пресвітера диякон Сергій Сущенко.
Ієрей Сергій після практики буде направлений для служіння в Конотопський район.
По завершенні літургії Преосвященнійший звернувся до людей з вітальним словом, в якому підкреслив важливість віри на прикладі Архистратига Михаїла та небесних сил безплотних, які не впали у спокусу гріха. Також підтримав добрим словом жителів села, які так важко працюють над відновленням старинного козацього храму, який зараз знаходиться в дуже плачевному стані, хоча рік назад він був у ще гіршому стані. Опісля були нагороджені почесними грамотами найбільш активні прихожани, які непокладаючи рук трудяться над відновленням храму, та й духовності в цілому.По завершенні богослужіння Преосвященнійший владика відвідав ще декілька сіл Лебединського благочиння в яких спілкувався із жителями села. В цих селах не проводиться богослужіння, тому люди прохали надати священиків для їхніх духовних потреб. Владика обіцяв по мірі можливого в кожне селище і село направити священослужителів.

Опісля владика від'їхав до Сум.

        Джерело:  Прес-центр Сумської єпархії

Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.