ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТ · Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний соборTuesday, February 27, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
AXIOS: Таїнство людської природи (Передмова)

AXIOS: Таїнство людської природи(Передмова)


Життя кожної людини — це шлях. З одного боку, це шлях досвіду, постійного індивідуального переосмислення подій та вчинків, а з іншого — це шлях вільного вибору кожної особистості, постійних власних рішень та їх наслідків. Але це завжди шлях віри та розуміння, який веде до Церкви і до Бога. Деякі зустрічі на життєвому шляху можуть докорінно змінити особистість людини, її вчинки, її рішення і відповідно — її майбутнє, вивести на правильний шлях до світла та спасіння. Для однієї людини це може бути власне переживання (іноді — трагічне) чи, навпаки, неочікуване вирішення особистих чи ділових проблем. Для іншої — це розмова з духівником чи ченцем або персональна мандрівка до святого місця, яка може розпочатися як звичайна туристична поїздка, а завершитися глибоким переосмисленням з боку людини основ власного буття, або прочитання Священного Писання чи трудів святих отців Церкви — іноді достатньо однієї цитати, однієї фрази, щоб змінити долю людини і вивести її на світлу дорогу віри та любові, — або просто відвідування церковної служби. Бог завжди обирає для людини найзручніший та найбільш зрозумілий саме для неї спосіб, щоб навернути її до істини.

Текст, який містить це видання, дуже важко зарахувати до якоїсь конкретної категорії. Це не авторські філософські роздуми, хоча, безумовно, вони в ньому присутні. Це не компіляція висловів та мудрості, яку впродовж багатьох століть залишали нам у спадок святі люди, але всі цитати ретельно дібрані, перевірені та доречні. Це не теологічний трактат, проте увесь текст пройшов теологічну перевірку та редагування викладачами Київської православної богословської академії. Це не спогади про власний досвід, зустрічі чи розмови з духовними наставниками та ченцями, хоча, безумовно, без такого спілкування цю книгу не можна було б укласти.

Сьогодні, коли шалений темп світського життя не дозволяє мирянину, професіоналу своєї справи, бізнесмену чи політику вділити багато часу та уваги для ретельного вивчення основного корпусу богословських трудів, це видання має особливу цінність. У ньому дуже стисло і водночас глибоко викладено вкрай важливі думки та висновки так, як вони можуть бути почутими та усвідомленими сучасними людьми, які повсякчас відчувають на собі тиск щоденних проблем, брак часу для роздумів, шалене інформаційне навантаження, необхідність вирішувати тисячі дрібних питань, які постійно відволікають від усвідомлення істини і водночас заважають зберігати віру в серці. Найважливіші питання людського життя, розглянуті коротко, стисло, але по самій суті й у формі, яка зрозуміла та близька сучасній людині, — у цьому і полягає особлива цінність цієї книги.
(Книга "AXIOS: Таїнство людської природи", Блаженніший митрополит Київський і всієї України Епіфаній)

Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.