ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Tuesday, May 21, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Богослужіння в Хрестопоклонну неділю

Богослужіння в Хрестопоклонну неділю

"Зброя вогненна вже не стереже врат Едему, бо вони знайшли преславний союз із хресним древом; смертне жало і перемога пекла знищені. Ти бо явився, Спасе мій, промовивши сущим у пеклі: ввійдіть знову до раю." (Кондак Тріоді Хрестопоклонної неділі)

В третю неділю Великого посту, що має назву Хрестопоклонна, 07 квітня 2024 р. у Свято - Воскресенському кафедральному соборі міста Суми відбулося недільне богослужіння, яке очолив Керуючий Сумською єпархією,
Високопреосвященніший архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій.

Під час богослужіння лунали молитви за владу, військо та народ України. Особливі молитви возносилися за захисників та всіх хто боронить волю, свободу та незалежність України, військовослужбовців, що перебувають в полоні тощо. Також протягом літургії відбулася хіротонія диякона Василя Малетича на священника, який направлений на подальше навчання в Кролевецьке благочиння.

Після літургії Владика Мефодій у співслужінні духовенства собору здійснив поклоніння Хресту Господньому "Хресту Твоєму поклоняємося, Владико, і Святе Воскресіння Твоє славимо."

За заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та українським народом Високопреосвященний архієпископ Мефодій нагородив грамотою Православної Церкви України та орденом Святого Архістратига Божого Михаїла солдата Бровенка Сергія Вікторовича . Також за визначні заслуги перед Українським козацтвом та Українською державою універсалом Гетьмана Українського козацтва було нагороджено старшого військового капелана Сумської єпархії Православної Церкви України протоієрея Сергія Сагера.Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.