ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Monday, June 17, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Вічна пам'ять Герою України Олегу Тищенко

Вічна пам'ять Герою України Олегу Тищенко

З глибоким сумом повідомляємо про трагічну загибель українського захисника, уродженця Глухівщини, Олега Тищенка. 14 травня 2024 року він загинув у бою на Харківському напрямку, боронячи нашу землю від російських окупантів.

Олегу було лише 46 років. Він народився 30 жовтня 1977 року в селі Уздиця. Закінчив Глухівський агротехнічний коледж СНАУ за спеціальністю "Механік" та Глухівський НПУ ім. О. Довженка, де здобув фах вчителя трудового навчання.

Ознайомлені з ним люди згадують його як працелюбну, творчу та щиру людину. Він мав багато захоплень: малювання, гра на баяні, робота з деревом, писання віршів.

В липні 2022 року, коли почалася повномасштабна війна з Росією, Олег, не вагаючись, пішов добровольцем до лав ЗСУ. Він щиро вірив у перемогу України та прагнув зробити свій внесок у захист рідної країни.

На жаль, війна забрала життя цього мужнього чоловіка. У Олега залишилися мати, батько, син та сестра. Його старший брат вважається зниклим безвісти. 18 травня 2024 року відбулося урочисте прощання з Олегом Тищенком у центрі міста

Благочинний міста Глухова, отець Назарій, співслужив з отцем Ігорем, заступником благочинного Православної Церкви України, під час поховання. 

Світла пам'ять про Олега Тищенка назавжди збережеться в серцях його рідних, друзів та побратимів. Він – справжній герой, який віддав своє життя за свободу та незалежність України.
Вічна слава Герою!
Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.