ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Monday, June 17, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Вітання Предстоятеля ПЦУ з Днем святих жінок-мироносиць

Вітання Предстоятеля ПЦУ з Днем святих жінок-мироносиць


Від повноти нашої Церкви вітаю українських жінок із сьогоднішнім святом – Днем святих жінок-мироносиць. У цей день ми по-особливому вшановуємо жіноцтво, наголошуючи на їхній винятковій ролі в суспільстві, історії людства, історії християнства та самій історії спасіння.

Жінки-мироносиці – це прославлені Церквою святі, які, за Писанням, в ніч Воскресіння Христового поспішали до гробу Господнього, несучи миро, щоби намастити пахощами тіло Спасителя. Ці жінки зібралися разом не лише в ту ніч: вони супроводжували Спасителя та Його учнів у Його подорожах, були свідками Його розіп’яття, і коли Його налякані учні, окрім святого апостола Іоана Богослова, розбіглися, до останнього залишалися біля хреста.

Їхня світанкова «подорож» керувалася любов’ю – тією самою любов’ю, якої навчав Спаситель, любов’ю, що не мала страху перед переслідуваннями та вартою, яка охороняла гріб Учителя. За свою відданість і любов жінки-мироносиці удостоїлися першими дізнатися про Воскресіння Господнє від ангела і стати першими вісницями Божественного Воскресіння серед людей.

Дорогі християнки, сестри у Христі! Зі святом вас, і нехай молитовне заступництво святих жінок-мироносиць буде з усіма вами у всі дні життя і допомагає у ваших важливих справах, на добро вам та ближнім!
(Блаженніший митрополит Київський і всієї України Епіфаній)
Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.