ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТFriday, June 05, 2020
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ
Дорогі брати і сестри у Христі!ХРИСТОС ВОСКРЕС!


Цим виголосом жінки мироносиці сповістили апостолів, а вони світові про нову епоху земної цивілізації, бо людству була відкрита божественна печать таїн життя і смерті, що озорило нам дорогу до спасіння через Божественну любов до людей.
“В Ньому було життя, і життя було світло людям, і світло у темряві світить, і темрява не обгорнула Його”. (Іоан 1:1-17).
Великдень – це Великий, світлий і радісний день. Великий, бо цілком змінив історію людства, світлий, бо вніс світло в морок світосприйняття людей, а радісний, бо окрилює нашу надію.
Зараз, вшановуючи пам’ять тієї історичної події, ми молитовно звертаємося до живого Бога Ісуса Христа зі щирою подякою за Його всемилостивий захист святої, соборної і апостольської Української Православної Церкви Київського Патріархату та Українського народу.
З величним вітанням від імені вірних Сумської єпархії – Христос Воскрес! Нехай наповняться наші серця теплом ранньої весни, постане український національний дух, національна свідомість! Нехай радість і братня любов поселяться у наших серцях, хай процвітає добро і справедливість.
У цей святковий день перемоги життя над смертю, добра над злом, любові над ненавистю, сердечно вітаю всіх Вас дорогі брати і сестри, з Воскресінням Христовим! Поздоровляю з Пасхою Христовою Голову Сумської Обласної державної адміністрації Лаврика Миколу Івановича та Голів Районних державних адміністрацій, Голову Сумської обласної ради Шапошніка В’ячеслава Івановича та голів районних рад, Сумського Міського Голову Мінаєва Генадія Михайловича та всіх міських та сільських Голів Сумщини.Шлю своє щире вітання з Пасхою Христовою братам і сестрам в Америці, Канаді, Парагваю, Росії та інших далеких та близьких країнах розселення українства. Закликаю всіх українців до єднання в єдиній незалежні Помісній Православній Церкві Київського Патріархату. “Воскресіння день, і просвітімось торжеством, і один одного обіймімо, скажімо – браття і тим, що ненавидять нас простімо ради воскресіння, і так всі заспіваємо: Христос Воскрес із мертвих смертю смерть подолав і тим, що в гробах життя дарував!” (стихира Пасхи).
У круговерті днів і років нехай незмінною буде з Вами милість Вічного й Великого Бога.


Воістину Воскрес!
З молитвою за Україну,
за Вас і Вашу родину,
за всіх українців у світі сущих
єпископ Сумський і Охтирський
МефодійКоментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.