ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТSunday, January 17, 2021
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
ПІДСУМКИ ПІВРІЧНИХ ЄПАРХІАЛЬНИХ ЗБОРІВ
На зборах розглянули важливі питання з життя нашої єпархії, а саме: про відкриття в області нових парафій, будівництво нових та реставрацію старих храмів, про роботу з молоддю та обрання делегатів на Помісний Собор УПЦ Київського Патріархату, присвяченого 1020-літтю Хрещення Русі та 900-літтю Михайлівського монастиря. На Соборі будуть підбиті підсумки 1020-літньої подвижницької праці нашого народу у розбудові духовного життя в нашій державі і буде зроблено акцент на сучасних проблемах нашої Церкви.
Серед делегатів від обласної релігійної громади – священики, громадські та політичні діячі, котрі активно спрямовують свою діяльність на розвиток духовного життя нашого краю: секретар Сумської єпархії протоієрей Петро Попадинець, старший благочинний єпархії Богдан Косенко, завідувач науково-історичним відділом єпархії Олександр Сотник, редактор газети “Православний християнин” Зінаїда Ралінська, перший проректор СДПУ ім. А.Макаренка, професор Іван Мозговий, проректор Української Академії банківської справи Алла Ярова.
На єпархіальних зборах також розглянули зауваження Святого Синоду щодо діяльності Сумської єпархії і намітили план по удосконаленню її роботи. Тут же, на зборах, обговорили і затвердили заходи, які наша Церква повинна провести в Пасхальні свята. В ці дні священики обов’язково приділять ще більше уваги обділеним долею: дітям-сиротам, вихованцям дитячих будинків, людям похилого віку, немічним...
Як завжди, ми привітаємо релігійну громаду області зі світлим святом Воскресіння Господнього та роздамо Великодні паски. Ми готуємо спеціальний випуск святкової сторінки газети “Православний християнин”.
Духовенство області, яке взяло участь у зборах, обговорило питання проведення навчально-практичного семінару з викладачами недільних шкіл області на тему “Організація недільної школи для дітей та дорослих”. Семінар відбудеться 26-27 травня. Відповідальні за проведення семінару – голова катехитичного відділу єпархії протоієрей Юрій Близнюк та заступник благочинного м.Суми з педагогічних питань Микола Орлов. Слід відзначити, що Сумська єпархія, аби пожвавити роботу по створенню недільних шкіл в області та впровадженню в загальноосвітніх закладах предмета “Християнська етика”, розповсюджує в школах підручник “Християнська етика”.
Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.