ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТFriday, June 05, 2020
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Браття, живіть за Божими заповідями!
Суперечки вийшли на такий рівень, що керуючий єпархією не зміг здійснити Пасхальні Богослужіння і в День Святого Воскресіння не зміг, навіть, освятити паски. Окрім цього, конфліктуючі сторони почали втягувати у свої сварки і нашу єпархію, котра належить до Київського Патріархату. А газети, про які йшла мова вище, дозволили собі прокоментувати ці події на свій розсуд і пов’язують конфлікт з діяльністю духовенства Київського Патріархату і, зокрема, Пасхальним вітанням керуючого Сумською єпархією УПЦ Київського Патріархату владики Мефодія, котре він направив керуючому Сумською єпархією Московського Патріархата архиєрею Іларію. В цьому дружньому Пасхальному вітанні деякі агресивно налаштовані представники Московського Патріархату “угледіли” “розкольницькі” дії єпископа Сумського і Охтирського УПЦ Київського Патріархату Мефодія. Їх невдалі ідеї підхопили газети.
Змушені однозначно відповісти і священикам і газетярам: Статут Церкви передбачає послух, смирення, любов і повагу один до одного усіх християн – незалежно від іпостасі, в якій він перебуває. І той конфлікт, в який втяглися і духовенство, і громадські, і політичні організації, і парафіяни Сумської єпархії УПЦ Московського Патріархату – не додають авторитету Церкві. Такі “розборки” між конфліктуючими сторонами підривають віру у людей і уже мають негативні наслідки для православ’я Сумщини та відтоку віруючих у секти та інші неправославні конфесії. На превеликий жаль конфлікт продовжується.
Ми, священики Сумської єпархії УПЦ Київського Патріархату, закликаємо духовенство та віруючих Московського Патріархату до християнської любові між собою, вірного чинопослуху та взаємної поваги. Особливо прикро, що конфлікт розгорівся під час Великого Посту та в дні Святого Воскресіння і продовжується в дні підготовки 1020-ліття хрещення Київської Руси. Саме в ці, особливі для кожного християнина дні, Церква мусить демонструвати монолітність у вірі, відсутність найтяжчого гріха – гордині, жадоби до грошей, багатства, солодкого життя...
Молимо Вас, брати у вірі, жити в мирі і єдиною православною сім’єю, з братньою любов’ю зустрінемо світлий 1020-літній ювілей Українського православ’я. Адже будь-який розбрат у Церкві – це приниження Бога. Ми молимося у всіх храмах за примирення в Сумській єпархії Московського Патріархату і закликаємо і наших, і їхніх віруючих возносити щирі молитви за тих, в кого вселився біс, хто сіє розбрат і озлобленість в православії.
“Помиріться, брати, молю Вас!”, – сказав би Великий Шевченко. У храмах УПЦ Київського Патріархату щонедільно здійснюються молебні за примирення між конфліктуючими сторонами. Запрошуємо до участі у молебнях духовенство та віруючих УПЦ Московського Патріархату.
Р.S. Доводимо до відома духовенства Московського Патріархату, преси та всіх ошуканих віруючих, що Пасхальні, Різдвяні вітання Сумська єпархія УПЦ Київського Патріархату щороку надсилає усім керівникам християнських конфесій області.
Протоієрей Богдан Козенко,
Старший благочинний Сумської єпархії
УПЦ Київського Патріархату
Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.