ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Tuesday, May 21, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Калнишева Рада 2008
15 червня на свято Тройці Господньої відбулося архиєрейське Богослужіння у Свято-Троїцькому храмі с. Пустовійтівка Роменського району, де настоятелем храму є священик Анатолій Рудько. Цей храм збудував останній кошовий отаман Запорізької Січі – Петро Калнишевський, зруйновали в радянські часи. Два роки тому освятив його Святійший Патріарх Філарет, за участі Президента та видатних діячів України. На свято “Калнишева Рада 2008” з’їхались козаки зі всієї України. Були гості з Кубані.
Свято розпочалося з урочистого молебня, який провели єпископ Сумський і Охтирський Мефодій та духовенство Сумської єпархії. Після молебню багатотисячною хресною ходою пройшли до пам’ятника П. Калнишевському для покладання квітів. У покладанні квітів взяли участь заступник голови Сумської ОДА О.Ф. Лаврик та М. Драч, керівництво Роменського району, голови козацьких організацій України та гості свята.
Після покладання квітів відбулося щорічне традиційне посвячення в козаки. Також відбулося відкриття та освячення художньої виставки, у музеї ім. П. Калнишевського.
У виставці взяли участь художники України та Росії, в тематиці яких переважають українські історичні мотиви пов’язані з добою козацтва та княжої доби. Всі учасники та гості слухали прекрасні козацькі пісні різних музичних колективів, пригощаючись козацьким кулішем.
“Калнишева Рада 2008” проходила по-особливому, оскільки у 2008 році закінчується підготовка до канонізації видатного Українського діяча, великого християнина і подвижника православної віри – П. Калнишевського, життя якого було віддано розвиткові православ’я та збереження свободи нашого народу.
Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.