ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТ · Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний соборTuesday, April 16, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
ЄПАРХІЯ


Робочий візит Преосвященнійшого Мефодія, єпископа Сумського і Охтирського
на північ області.


05 лютого 2009 року Його Преосвященство, Преосвященніший Мефодій, єпископ Сумський та Охтирський з робочим візитом відбув на північ області в м.Дружбу, Ямпільського району, в смт. Зноб-Новгородське, Середино-Будського району. Також проїздом відвідав м.Середину-Буду, та м.Шостку. Преосвященнійшого супроводжували обласний благочинний прот. Богдан Козенко, прес-секретар Сумської єпархії ігумен Афанасій /Яворський/, та єпархіальний консультант п.Петро Перепуст.

У м.Дружба делегацію зустрів настоятель парафії Преподобного Агапита Печерського митр.прот. Сергій Корякін. о.Сергій показав приміщення бувшого залізно дорожнього будинку культури виділене місцевою владою для реконструкції під Свято-Агапитський храм. Також розповів про всі плани з приводу самої реконструкції.


Було обсуджено усі питання пов’язані з оформленням усієї документації з приводу передачі парафіяльного будинку для житла священика, та його резиденції.

Після всього делегація на чолі з Преосвященнійшим Мефодієм відвідала мера м.Дружба Палагіна Ігоря Миколайовича. Преосвященнійший Владика при зустрічі вручив у подарунок меру цінну книгу, видану Патріархом Київським і Всієї Руси-України Філаретом, Закон Божий, та не менш цінні книги також видані Патріархією – посібники для навчання дітей релігієзнавства у школах, та Церковний календар на 2009р.

Під час зустрічі у мера також піднялися питання належного оформлення усієї документації та реконструкції будинку культури під храм та ремонту парафіяльного будинку. Уся зустріч пройшла в теплій обстановці. Після півторагодинної розмови делегація перед тим як розпрощатися з мером побажала плідної праці, успіху у всіх ділах, та здоров’я на Многії і Благії літа. І після співу Многії літа усі відбули до смт. Зноб-Новгородське, Середино-Будського району.

В Зноб-Новгородському делегацію зустрів заступник головного лікаря місцевої лікарні Віктор Євгенович. При зустрічі з головним лікарем Оленою Феліксівною Копиловою, Преосвященнійший Мефодій вручив також у подарунок книгу Закон Божий, посібники для навчання дітей релігієзнавства у школах, та церковний календар на 2009 рік, а також бажаючим роздав молитовники.

Після розмови з головним лікарем було запропоновано усій делегації оглянути лікарню. Владика і усі присутні були приємно вражені тим як своїм посильним трудом зуміла головний лікар Олена Феліксівна із своїм помічником Віктором Євгеновичем та мед персоналом зібрати по крупинках необхідне устаткування, зробити ремонти у всій лікарні, та й просто зробити в лікарні домашню обстановку, де приємно віддихати, та й взагалі не хотілося виходити. А кабінет фізичних процедур за оформленням і наповненням тренажерами «утре носа» і будь-якій обласній лікарні.

Опісля було оглянуто територію лікарні і, власне, саме приміщення яке виділяється під церкву на території лікарні. Також оглянули і приміщення у яких планується зробити дім для одиноких літніх людей, діючу лазню та пральню, яку планується приєднати до потреб дому престарілих. Приємно замітити і той факт, що хоча усе ще в планах, а репутація головного лікаря і помічника головного лікаря така, що одинокі люди уже б раді перейти жити в цей будинок для престарілих. Думаємо, що з допомогою Божою і при підтримці меценатів усе задумане успішно завершиться.

По завершенні огляду делегація поїхала на зустріч до Голови селищної ради, зустріч з головою не відбулася, бо в останній момент виявилося, що голова у відпустці, то прийшлось зустрічатися з секретарем селищної ради. Преосвященнійший Владика вручив такі ж подарки, як і попередні рази і після натягнутої, але дружньої годинної розмови від’їхали в Середину-Буду.

В м.Середина-Буда Владика зустрівся з вірянами і після недовгої розмови відбув у м.Шостка. В Шостці також відбулася не довготривала зустріч з вірянами, та були оформлені необхідні документації пов’язані з парафіяльними питаннями. Та, оскільки уже був пізній час, близько 21 год. вечора, то уся делегація з Преосвященнійшим Владикою відбула до м.Суми.

        Джерело:  Прес-центр Сумської єпархіїКоментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.