ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТSaturday, July 04, 2020
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Інформує видавничий відділ
Інформує видавничий відділ

Науково-історичний відділ єпархії випустив книгу Олександра Сотника “Геноцид української нації”. Автор готує до видання ще три книги. Віруючі Сумщини висловлюють щиру подяку Олександру Миколайовичу за патріотизм та титанічну працю у висвітленні історичної правди про долю українського народу, держави, Церкви. Ми сердечно вітаємо Олександра Сотника та його родину зі світлим Великоднем!
Підготовлена до друку і книгу першого проректора СДПУ ім. А.Макаренка, професора, члена єпархіального управління Івана Мозгового “Неоплатонізм і патристика, або Світло в присмерках великої цивілізації”. Ми просимо допомоги меценатів у виданні цих книг.
Готуємось до Пасхальних свят
Повним ходом у храмах Сумської єпархії УПЦ Київського Патріархату йде підготовка до Пасхальних свят. Під час Великого посту віруючі сповідуються, причащаються, здійснюють маслособорування. Та головна увага в ці дні приділяється духовному очищенню. У сповідях люди звільняються від усього негативу і просять у Господа прощення за гріхи.
Пам’ять нетлінна...
3 квітня, за участі єпископа Сумського і Охтирського Мефодія, у приміщенні обласного краєзнавчого музею відкрилася виставка “Ми звинувачуємо Голодомор 1932-33 рр. – геноцид українського народу”. Владика Мефодій, духовенство і присутні разом помолилися за невинно убієнними жертвами тоталітарного комуністичного режиму і закликали владу України ніколи не допустити повторного геноциду українського народу.
Прес-центр Сумського єпархіального управління УПЦ КП
Храму в Басівці – бути!
Відбулася зустріч керівництва єпархії з активом с.Басівка, на якій обговорили питання про відкриття до Великодня зруйнованого комуністичним режимом храму Ікони Божої Матері Всіх Скорботних Радість, котрий знаходиться в занедбаному стані. Завдяки активним діям старости Олександра Балюри і настоятеля храму о.Іллі Ціко, які згуртували громаду Басівської сільської ради на відновлення цього древнього козацького храму, нині впорядковується прилегла територія, виготовлені вікна й двері. Парафіяни пожертвували старовинні ікони та начиння для храму. Отож спільними зусиллями храм у Басівці – буде відновлений.
Спільний молебень у Глухові
За сприяння заступника гетьмана ВГО “Козацькі війська України” генерал-полковника, члена єпархіального управління Володимира Чорнобая у Глухові відбувся спільний молебень козацтва та громадськості міста. Цей захід козаки присвятили 360-річчю з початку визвольної війни українського народу під проводом Богдана Хмельницького.
Збори релігійної громади
В храмі Пресвятої Богородиці, що в с.Анастасівка Роменського благочиння керівництво єпархії разом з настоятелем храму Олександром Футимським провели молебень. Після цього відбулися збори місцевої релігійної громади, на яких староста парафії Катерина Вострик разом з віруючими звернулася до єпископа Мефодія про спільну відбудову сільської церкви.
ВИСВЯТИЛИ В ДИЯКОНИ
Під час архієрейської Божої служби в Спасо-Преображенському храмі в с.Перехрестівка Роменського району, де настоятелем о.Олександр Лисий, висвятили в диякони випускника Львівської духовної семінарії Андрія Якубова.
ПІДСУМКИ ПІВРІЧНИХ ЄПАРХІАЛЬНИХ ЗБОРІВ
Нещодавно в Конотопі відбулися загальна сповідь духовенства та піврічні збори Сумської єпархії, на яких здійснили спільне богослужіння всі священнослужителі області, котрі відслужили Божественну Літургію раніше освячених дарів.
ВІТАННЯ З ВЕЛИКОДНЕМ
На адресу Сумського єпархіального управління УПЦ Київського Патріархату продовжують надходити вітання з Великодніми святами, в яких висловлюються найщиріші побажання добра, світла і радості віруючим нашої єпархії, натхнення і Божої ласки священикам, які в нелегкі часи для Київського Патріархату здійснюють подвижницьку місію – утвердження Української Помісної Церкви.
Ми вже отримали вітання від Святійшого Патріарха Філарета, усіх архієреїв нашої Церкви, духовенства та віруючих, керівників області, районів, населених пунктів. Щиросерді вітання ми отримали від зарубіжних єпархій УПЦ Київського Патріархату, інших християнських Церков світу, де проживають українці. Особливо тепло привітала з Великоднем голова Канадського комітету приятелів Київського Патріархату пані Ірина Ващук. Ми також отримали вітання від настоятеля Української церкви в Парагваї о.Анатолія Яремка та його помічників Марії Савчук і Євгенії Вечорки.
Не забув привітати нашу єпархію і колишній її секретар протоієрей о.Двінятін, який зараз здійснює Божу службу в Українській Церкві в США.
НАГОРОДИ ВІД СВЯТІЙШОГО ПАТРІАРХА
За дорученням Патріарха Київського і всієї Руси-України Святійшого Філарета керівник Сумської єпархії єпископ Мефодій, разом з членами єпархіального управління, вручив нагороди за заслуги перед УПЦ Київського Патріархату та за активну участь у відродженні духовності на Сумщині. Серед нагороджених: П.Качур, який донедавна був очільником області. Йому вручено орден князя Володимира ІІ ступеня. В.Гончаренко – голова Спілки ветеранів Сумської області нагороджений орденом Священномученика Юрія.
Вручено Патріарші грамоти: голові обласної організації партії “Християнсько-Демократичний Союз” С.Нікітову, головному спеціалісту Роменської районної ради М.Зв’язці, старості Глухівської парафії Св.Димитрія Ростовського В.Бойчуку та багатьом іншим науковцям і громадським діячам області.
Сторінка 155 з 158 << < 152 153 154 155 156 157 158 >
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.