ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТThursday, January 28, 2021
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
НОВІ КНИГИ
Вийшла з друку книга «Хроніка великого ошуканства» Галини Могильницької, 4-те видання.

З благословення Святійшого Патріарха Філарета вийшла з друку книга «Хроніка великого ошуканства» Галини Могильницької, 4-те видання. В цій книзі з посиланням на історичні релігійні та релігієзнавчі джерела висвітлюється правда про національну Українську Православну Церкву Київського Патріархату та розвінчується міф про Церкву Московського Патріархату в Україні

Читати більше...

ЦЕРКВА І СУСПІЛЬСТВО
СВЯТО МАТЕРІ

10.05 2009 року в усіх храмах області у Свято Матері були проведені молебні за здоров’я матерів та їх дітей. Всім були роздані сотні красивих святкових буклетів, які напередодні доставив до Сумської єпархії Голова обласної організації НРУ Бутенко Сергій Павлович.В цих чудових буклетах знаходилась схема-опис як описувати свій сімейний родовід, бо це дуже важливо для пам'яті родини.

        Джерело:  Прес-центр Сумської єпархії

СУСПІЛЬСТВО
Преосвященнійший Мефодій привітав усіх ветеранів, віруючих нашої Церкви зі святом 9 травня.

09.05.2009 року єпископ Мефодій привітав усіх ветеранів, віруючих нашої Церкви зі святом. Побажав їм здоров’я, Божої благодаті і миру за який вони віддавали своє життя і здоров’я.

Читати більше...

ОФІЦІЙНО
Зустріч єпископа Мефодія в Службі Безпеки України.

08.05. 2009 року Преосвященний Мефодій мав зустріч в Службі Безпеки України. Були обговорені актуальні питання та проблеми у розвитку духовності на Сумщині. Зокрема владика відзначив велике бажання віруючих Сумщини мати в кожному населеному пункті хоч би кімнату-духовну світлицю, де люди могли б прийти на богослужіння до священика та задовольнити свої релігійні потреби.

Читати більше...

ОГОЛОШЕННЯ
Сумщину відвідає голова світової суспільної служби та голова Канадського товариства Приятелів Київського Патріархату п. Ірина Ващук


З 20 по 22 травня в Сумській єпархії буде перебувати Голова світової суспільної служби та Голова Канадського товариства Приятелів Київського Патріархату п. Ірина Ващук, яка планує провести чисельні зустрічі з українськими організаціями Сумщини.

        Джерело:  Прес-центр Сумської єпархії

ОФІЦІЙНО
Нагороди Святійшого Патріарха Філарета діячам Сумщини.


За заслуги перед Національною Церквою, Святійший Патріарх Філарет відзначив Патріаршими грамотами найбільш активних діячів Сумщини. Серед них:

Читати більше...

ОФІЦІЙНО
Зустріч представників Сумського єпархіального управління з мером м. Сум.


06.05.2009 року відбулася зустріч представників Сумського єпархіального управління Української Православної Церкви Київського Патріархату на чолі з керуючим Сумською єпархією, єпископом Мефодієм з мером міста Сум Генадієм Мінаєвим. В бесіді мер підкреслив, що міське керівництво сприяє розвитку духовності в місті та міжконфесійному порозумінню. Також наголосив, що він позитивно ставиться до всіх існуючих на сьогодні конфесій, та по можливості сприяє вирішенню їхніх проблемних питань.

Читати більше...

Святкування 10-ти ліття Свято-Георгіївської парафії
Святкування 10-ти ліття Свято-Георгіївської парафії м. Суми.


06.05.2009 року у свято Вмч. Юрія Переможця Преосвященнійший Мефодій відслужив архієрейське богослужіння до 10-ти ліття Свято-Георгіївської парафії м. Суми.

Читати більше...

ЖИТТЯ ЄПАРХІЇ
Церковні приміщення повертаються законним власникам.

29.04.2009 року відбулася 21 сесія Підлипенської селищної ради м. Конотопа. Рішенням сесії повернуто церковно-приходську школу Свято-Миколаївській парафії Сумської Єпархії УПЦ Київського Патріархату. Цікаво відзначити, що Свято-Миколаївська парафія, яку очолює благочинний Конотопського благочиння протоієрей Олександр Перепелиця проводить богослужіння у відреставрованому і одному з найстаріших храмів козацької доби.

Читати більше...

РЕЛІГІЯ І СУСПІЛЬСТВО
Вшанування пам’яті загиблих внаслідок Чорнобильської катастрофи 1986 року.


Працівники силових відомств міста Суми та області, 24 квітня 2009 року у Свято-Воскресенському кафедральному соборі відбули поминальну панахиду за своїми колишніми колегами-службовцями, які при першому поклику відгукнулись на подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, та віддали своє життя виконуючи службові обов’язки. Після панахиди хресним ходом разом з священнослужителями собору пройшли до пам’ятника чорнобильцям в центрі міста і поклали квіти та вінки. Священики прослужили коротку литію.

Читати більше...

Сторінка 156 з 170 << < 153 154 155 156 157 158 159 > >>
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.