ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТFriday, January 28, 2022
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Калнишева Рада 2008
15 червня на свято Тройці Господньої відбулося архиєрейське Богослужіння у Свято-Троїцькому храмі с. Пустовійтівка Роменського району, де настоятелем храму є священик Анатолій Рудько. Цей храм збудував останній кошовий отаман Запорізької Січі – Петро Калнишевський, зруйновали в радянські часи.Два роки тому освятив його Святійший Патріарх Філарет, за участі Президента та видатних діячів України. На свято “Калнишева Рада 2008” з’їхались козаки зі всієї України. Були гості з Кубані.
встановлення пам'ятного хреста
8 червня в с. Жовтневе Конотопського району відбулось встановлення пам’ятного хреста на могилі родини Кандиб, на території їх садиби, яка частково збереглася.
Представники цієї родини відомі в українській історії, починаючи від козацької доби та продовжуючи визвольними змаганнями ОУН-УПА. У цій події взяли участь депутати ВР України Ю. Гнаткевич, І. Заєць, С. Жижко, багато видатних діячів нашої країни. З проповіддю виступив представник Святійшого Патріарха Філарета, прес-секретар Київської Патріархії, єпископ Євстратій, якого духовенство Сумської єпархії щиро вітали з висвятою в сан єпископа.
закладення Святого Хреста в м. Буринь
8 червня єпископ Сумський і Охтирський Мефодій з секретарем єпархії, протоієреєм Петром Попадинцем, заклали святий Хрест під забудову Свято-Покровського собору в м. Буринь, на місці зруйнованого древнього козацького храму. В освяченні взяли участь голова міста Буринь, керівники району, та велика кількість віруючих. З віруючими поспілкувалися міський голова, благочинний Буринського району священик Тарасій Кузьмін, громадські діячі та староста громади В.М. Салата.
зустріч з громадськими діячами
5 червня на свято Вознесіння Господнього єпископ Сумський і Охтирський Мефодій та керівництво єпархії зустрілися з громадськими діячами м. Середина-Буда та обговорили питання будівництва храму в цьому місті.
святковий молебень
5 червня в с. Уралове Середино-Будського району, у храмі святителя Миколая, де настоятелем є священник Микола Босак відслужили святковий молебень в честь свята Вознесіння Господнього. По закінченню молебня відбулася зустріч єпископа Сумського і Охтирського Мефодія з віруючими та обговорено наболілі питання з життя парафії.
Служба
5 червня відбулась архиєрейська служба в Свято-Покровському храмі м. Шостка. На Богослужінні були присутні представники місцевої влади, громадських і політичних організацій. Після служби Божої відбулися збори віруючих, на яких було розглянуто нагальні питання життя парафії.

Зустріч
5 червня відбулась зустріч керівництва єпархії та віруючих міста Глухова з міським головою О.П. Мельник, обговорювалось питання надання приміщення для молитви, віруючим нашої Церкви, оскільки до сьогодні 4 парафії в м. Глухів не мають жодного приміщення, а всі козацькі собори раніше були передані Московському патріархату.
Мер пообіцяла прикласти зусилля, щоб у рік 300 ліття гетьманської столиці українцям була надана земельна ділянка та виділено достойні приміщення.

закладено святого Хреста
31 травня закладено святого Хреста під відбудову Свято-Покровського храму на місці зруйнованої козацької святині в м. Білопілля.
Браття, живіть за Божими заповідями!
Ми, духовенство Сумської єпархії УПЦ Київського Патріархату, змушені дати деякі роз’яснення з приводу публікацій в газетах “Ваш шанс”, “Казачье слово”, “Панорама”, “В двух словах”, коментарів в радіо-телепередачах про події у Спасо-Преображенському соборі, пов’язані з внутрішніми суперечками між керуючим Сумською єпархією УПЦ Московського Патріархату, єпископом Сумським і Охтирським Іларієм та настоятелем Спасо-Преображенського собору протоієреєм Бавикіним, які на очах у віруючих відбувалися на Страсному Тижні Великого Посту напередодні Пасхи, що призвело до блокування собору.
Готуємося до ювілейних свят
Українська Православна Церква Київського Патріархату активно готується до ювілейних заходів з нагоди 900-ліття Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря та 1020-ліття Хрещення Київської Руси-України. З цієї нагоди відбудуться науково-практичні конференції, урочисті богослужіння, Ювілейний Помісний Собор нашої Церкви, Хресні ходи, святкові концерти духовної музики та інші заходи. Планується канонізувати князів Ярослава Мудрого та Костянтина Острозьського, митрополита Іова Борецького та нашого славетного земляка, останнього кошового отамана Запорозької Січі Петра Калнишевського.
Сторінка 184 з 189 << < 181 182 183 184 185 186 187 > >>
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.