ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТWednesday, December 08, 2021
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
СПІВПРАЦЯ ДАІ З ЦЕРКВОЮ
На пропозицію керівника обласної ДАІ генерала міліції В.В.Охріменка відбулася зустріч їх працівників з духовенством Сумської єпархії. Міліціянти попросили відправити у храмах області молебні за те, щоб на дорогах менше траплялося нещасних випадків. Священики Сумської єпархії УПЦ Київського Патріархату провели роз’яснювальну роботу серед своїх парафіян.
Всеукраїнський з’їзд православної молоді

Враження сумської делегації від участі в п’ятому Всеукраїнському з’їзді православної молоді

Кожного року у місяці лютому в Києві відбуваються всеукраїнські з’їзди правосла-вної молоді. Не був винятком і цей рік. За рішенням синодального управління у справах молоді, 10-11 лютого 2007року в місті Києві був проведений вже п’ятий всеукраїнський з’їзд православної молоді.

Великий піст

Великий піст

Починаючи з 19 лютого протягом семи тижнів для кожного православного християнина буде тривати час покаяння, час духовного подвигу і очищення свої душі від накопичених гріхів, пороків та пристрастей. Говорячи про піст часто мають на увазі тільки його тілесну, видиму сторону - утримання від певного роду їжі. Але саме утримання від їжі, без наповнення посту духовним змістом, є лише дієтою, а не постом.

V-й Всеукраїнський з'їзд православної молоді

V-й Всеукраїнський з'їзд православної молоді

10-11 лютого 2007 року в конференц-залі Київської Православної Богословської Академії на території Михайлівського монастиря відбувся V-й Всеукраїнський з'їзд православної молоді, організований Синодальним управлінням Української Православної Церкви Київського Патріархату у справах молоді.
Метою цього заходу було налагодження співпраці молодіжних православних організацій, обмін досвідом роботи в сучасних умовах та обговорення актуальних проблем поширення православного способу життя та християнських цінностей в молодіжному середовищі.

Час обирати!

Час обирати!

“Канонічна” Церква, “ядерний щит” і газові труби. Здавалося, що може бути між ними спільного? Якщо ви не знаєте відповіді на це питання – тоді ви далекі від розуміння імперського духу сучасної Росії. Бо нещодавно на прес-конференції у Кремлі Президент РФ Володимир Путін “органічно поєднав” ядерну зброю і Російську Церкву, назвавши їх двома складовими безпеки Росії. А російський “Газпром” за підсумками минулого року став одним з лауреатів премії міжнародного “Фонду єдності православних народів”. Цієї нагороди він удостоївся за “укріплення єдності православних народів”.

Ленин попал на церковную фреску

Ленин попал на церковную фреску

Из-за оригинальничания иконописца в Греции разразился скандал…

На одной из неоконченных фресок в храме Пресвятой Богородицы в городке Аксиуполи на севере Греции вблизи греко-македонской границы появилось изображение В.И.Ленина. Как сообщает РИА Новости, "вождь мирового пролетариата" изображен стригущим бороду святителю Луке (Войно-Ясенецкому), что символизирует преследования Церкви со стороны большевиков. Кроме Ленина, на фресках в храме изображены также и участники Ихэтуаньского восстания в Китае, убивающие православных сограждан. Подобное необычное для храма решение вызвало в Греции настоящий скандал.

У Верховній Раді зареєстровано законопроект про надання релігійним організаціям права засновувати світські навчальні заклади

У Верховній Раді зареєстровано законопроект про надання релігійним організаціям права засновувати світські навчальні заклади

КИЇВ — 12 лютого 2007 року у Верховній Раді України зареєстровано законопроект “Про внесення змін до деяких законів України” щодо заснування релігійними організаціями навчальних закладів, реєстр. № 3160, автори законопроекту – народні депутати В.Стретович, В.Марущенко (партія «Християнсько-Демократичний Союз», фракція «Наша Україна»), О.Боднар (фракція Блоку Юлії Тимошенко), В.Малишев (фракція Партії регіонів). Про це повідомляє Інститут релігійної свободи.

Верховна Рада збирається заборонити кашпіровських

Верховна Рада збирається заборонити кашпіровських

КИЇВ — Верховна Рада України схвалила в першому читанні проект Закону України “Про внесення змін до деяких Законів України (щодо заборони проведення розрахованих на масову аудиторію лікувальних сеансів або інших аналогічних заходів з використанням гіпнозу)”.
Як передає кореспондент УНІАН, за відповідне рішення проголосували 392 народні депутати із 440 зареєстрованих у залі.

Благословіть розказати...

Благословіть розказати...

Оксана Позняк, парафіянка УПЦ Київського Патріархату
Переглядаючи “Церковну газету”, що видається по благословенню Блаженнійшого Володимира митрополита Київського і всієї України, предстоятеля Української Православної Церкви Московського Патріархату, дивуєшся “строгим” виконанням традицій і канонів церкви.
Згідно них є особливі дні в році, коли вся Церква шанобливо і любовно молитвенно згадує всіх “от вєка” померлих побратимів по вірі.
В поминальний день 25 листопада всі Православні Церкви, крім Московського Патріархату, провели молебні по невинно-убієнним голодом 1932-1933рр. В світських закладах, на площах пройшли вечори-реквієми “Голодомор в Україні”. Що він був геноцидом українців, визнали багато країн світу. Цей страшний злочин більшовиків відібрав життя і священнослужителів. Що перешкодило молитвинно їх пом’янути? Може те, що жертви голодомору, репресій державні піддані і церква до них не має відношення, а може вони іновірці? Перешкодою послужила не ознака релігійного переконання, чи майнового стану, не відокремленість церкви від держави, а відокремленість Митрополії від свого народу. Тому, блаженні упокоєні безвинні перед Богом діти, душа яких страждає, їм байдужа. Мабуть, накладено табу Москвою на заупокійні богослужіння по знищених запланованим голодом, щоб не взяти відповідальність за страшний злочин, на Російську Федерацію, як правонаступницю СРСР.

Різдвяне послання єпископа Сумського і Охтирського Мефодія

Різдвяне Послання
Преосвященнійшого Мефодія, єпископа Сумського і Охтирського
Боголюбивим пастирям, чесному чернецтву
та всім вірним Сумської єпархії
Української Православної Церкви Київського Патріархату

Сторінка 186 з 187 << < 183 184 185 186 187 >
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.