ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Tuesday, May 21, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Актуально
“Прийде Царгород – Москва піде на конфлікт”?

Вірним Української Православної Церкви, яку очолює митрополит Володимир (Сабодан), конкретно нагадали, що вони перебувають у Московському патріархаті, а об’єднання з Київським патріархатом та УАПЦ можливе тільки через “покаяння розкольників”. До цього, на перший погляд, зводиться зміст звернення Священного Синоду УПЦ МП, опублікованого 25 листопада на офіційному сайті найбільшої української конфесії. Проте рано думати, що спроба діалогу, розпочата зустріччю робочих груп обох патріархатів на початку жовтня, з тріском провалилася. Насправді, справи йдуть набагато оптимістичніше.

Читати більше...

Богослужіння Преосвященнійшого Мефодія.
Висвячено нового диякона нашої церкви.

12 грудня 2009 року Преосвященнійший Мефодій відслужив Божественну Літургію в Свято-Воскресенському Кафедральному соборі м. Суми. Під час літургій був висвячений в сан диякона іподиякон Анатолій Канівець 1964 року народження.

Читати більше...

Богослужіння Преосвященнійшого Мефодія.
Сумська єпархія прийняла нових кліриків.

6 грудня, Неділя 26-та після П’ятдесятниці, Преосвященнійший Мефодій відслужив Божественну Літургію в Свято-Воскресенському Кафедральному соборі м. Суми. Перед богослужінням Владика постриг в іподиякони двох нових кліриків єпархії, та представив нового священика, який перейшов з УПЦ МП.

Читати більше...

Вітаємо
Наші вітання!

У диякона Свято-Воскресенського кафедрального козацького собору м. Суми Михаїла Самотоя народився другий син. Нарекли ім’ям Святого Апостола Матвія.

Многая і благая літа новонародженому!

Богослужіння Преосвященнійшого Мефодія.
Владика Мефодій відвідав Свято-Георгіївський храм м. Суми.

5 грудня Післясвято Введення. Преосвященнійший владика Мефодій відвідав Свято-Георгіївський храм м. Суми, настоятелем якого є протоієрей Олексій Згоник. У спів служінні духовенства міста була відслужена Божественна Літургія, під час якої був рукоположений в сан диякона Олександр Шевчук, 1961 року народження.

Читати більше...

Вісті з благочинь
Архипастирський візит у Велико-Писарівський район

4 грудня в свято Введення в Храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії Преосвященнійший владика Мефодій відвідав Велико-Писарівський район. В храмі Успіння Пресвятої Богородиці відслужив Божественну Літургію.

Читати більше...

єпархія
Висвячений новий клірик єпархії

29 листопада у Неділю 25-ту після П’ятдесятниці, день пам’яті апостола і євангеліста Матфея, Преосвященнійший Мефодій у Свято-Воскресенському кафедральному соборі у співслужінні соборного священства відслужив Божественну Літургію. Під час богослужіння був рукоположений в сан диякона Майборода Іван Петрович 1969 року народження.

Читати більше...

Офіційно
ЗВЕРНЕННЯ з приводу діалогу

3 грудня 2009 р. Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет підписав звернення до єпископату, духовенства та вірних Української Православної Церкви, які знаходяться в єдності з Московським Патріархатом.

Читати більше...

Вісті з благочинння
Бо є надія.

У кожної людини є надія. Вона народжується в серці завдяки вірі. Говорячи про надію, християни мають на увазі не тільки перспективу блаженства в майбутньому новому світі, але впевненість у тому, що глибинні очікування душі будуть здійсненні і зараз. У Біблії сказано «…бо існує майбутнє, і надія твоя не загине.» (Пр. 23.18) Надія має унікальну властивість – вона піднімає нас над труднощами, допомагаючи нам перебороти їх. Інколи може лише тьмяніти, але залишається й приходить із нами крізь різні, часом дуже важкі, трагічні обставини.

Читати більше...

Наша подяка

Сумське єпархіальне управління висловлює щиру подяку Голові Світової Ради Суспільної Cлужби СКУ, членам організації українок Канади ім. Ольги Басараб, особисто голові управи ОУК п. Стасі Сусмут та п. Надії Остапчук від духовенства та парафіян за надіслані посилки з одежею для дітей та дорослих.

Нехай Господь воздає Вам сторицею та Вашим родинам за участь у спільній справі – відродження духовності в Україні.

М. Зв’язка.
Голова міжрайонної церковно-громадської ради


Сторінка 247 з 272 << < 244 245 246 247 248 249 250 > >>
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.