ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТ · Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний соборTuesday, April 16, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Конотопське благочиння
Як побачив святкування Конотопської битви Клуб "Православний мандрівник"

До козаків у гості…

Голова Клубу
"Православний Мандрівник"
при Сумському Єпархіальному управлінні,
телефон:+38(095)365-73-71.
Лідія Григорівна Шеремет

Aвтор світлин
член правління Клубу «Православний мандрівник»
Світлана Воронянська


Причепурена, вимита до блиску, свіжозаасфальтована, в квітах, рушниках, посмішках, музиках, вишиванках, Шаповалівка вже вкотре радо вітала всеукраїнський козацький фестиваль – "Козацький родослав", та його високих гостей – і своїх, і із ближнього та дальнього зарубіжжя. А гості ж які високі! Відкривав фестиваль сам Президент України Віктор Ющенко та Святійший Патріарх Всієї Руси-України Філарет, що вже надало події особливої урочистості, державної ваги і знаковості. Адже приурочений фестиваль такій історичній події – 350-літтю Конотопської битви, де вперше козацька звитяга отримала перемогу над багаточисельним, добре підготовленим російським військом.

Читати більше...

ОГОЛОШЕННЯ
Запрошуємо паломників Сумської єпархії УПЦ КП відвідати святкові богослужіння в патріаршому соборі 28 липня 2009 року.

На свято Рівноапостольного великого князя Володимира, день Хрещення Руси-України Сумське єпархіальне управління запрошує віруючих Сумської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату прийняти участь в урочистих богослужіннях під час святкування престольного свята в Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі м. Києва.

Програма Святкування:

Читати більше...

ОФІЦІЙНО
В зв’язку з неточностями висвітленими в засобах масової інформації в тому числі і на телебаченні (телеканал НТН) та численними дзвінками в Сумське єпархіальне управління Української Православної Церкви Київського Патріархату з приводу деяких фактів підпалу Свято-Покровської церкви у м. Шостка, прес-служба єпархії вносить деякі уточнення.

Офіційний сайт Міністерства внутрішніх справ України подав наступну інформацію, яку багато інформаційних агентств України і інших країн почерпнули і опублікували.
Пропоную Вашій увазі статтю:

Читати більше...

Конотопське благочиння
Святійший Патріарх та Президент України взяли участь у святкуванні 350-річчя перемоги у Конотопській битві

11 липня 2009 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет разом з Президентом України Віктором Ющенком взяв участь у святкових заходах, присвячених 350-річчю великої перемоги у битві під Конотопом. Урочистості розпочалися Божественною літургією, яку очолив Святійший Патріарх Філарет у новозбудованому соборі Різдва Пресвятої Богородиці м. Конотопу, Сумської області. Святійшому Владиці співслужили: митрополит Переяслав-Хмельницький Димитрій, архієпископ Білгородський і Обоянський Іоасаф, архиєпископ Житомирський і Овруцький Ізяслав, архиєпископ Черкаський і Чигиринський Іоан, єпископ Сумський і Охтирський Мефодій, єпископ Харківський і Богодухівський Лаврентій, єпископ Полтавський і Кременчуцький Федір, єпископ Чернігівський і Ніжинський Іларіон, єпископ Валуйський Петро та духовенство Сумської і сусідніх єпархій.

Читати більше...

МОСКВА І КИЇВ
Відбувся Cинод УПЦ МП

Його рішення – вельми цікаві і красномовні.

Читати більше...

ЦЕРКВА І СУСПІЛЬСТВО
Сумські політичні та громадські організації вшанували славну дату
350-ти річницю битви під Конотопом.

Дощовим ранком 5 липня з Сум до Конотопу вирушили делегації політичних та громадських організацій патріотичного спрямування для вшанування славної дати 350-ти річного ювілею Битви під Конотопом. У цій вікопомній звитязі Українське козацтво 1659 року на чолі з гетьманом Іваном Виговським отримали блискучу перемогу над добірним військом Московської держави.

Читати більше...

ЦЕРКВА
Доля храму в селі Беєве, Липово-Долинського району вирішена рішенням господарського суду Сумської області.


Останнім часом представники Московського Патріархату в Сумській області істерично нагнітають міжконфесійну ситуацію атакуючи Київський Патріархат, що вже увійшло в систему їхньої антинаціональної, деструктивної діяльності: порушення спокою в суспільстві та конституційні права віруючих на вільне й безперешкодне сповідання прабатьківської віри, попрання християнської моралі, подаючи позови до суду з метою прихватизації українських храмів, спалюючи православний храм Київського Патріархату.

Читати більше...

ОГОЛОШЕННЯ
Дорогі брати і сестри у Христі!

Запрошуємо Вас на Божественну літургію, яка відбудеться 11 липня о 9.00 год. та освячення купольних хрестів, які очолить Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у новозбудованому соборі Різдва Пресвятої Богородиці м. Конотопу за участю духовенства та віруючих Сумщини. У Богослужінні приймуть участь архієреї сусідніх областей.

Читати більше...

ОФІЦІЙНО
Розкрито підпал церкви в м.Шостка

Першого липня 2009 року близько четвертої голини ранку до чергової частини Шосткинського МВ ГУМВС України в Сумській області надійшло повідомлення від чергового МНС в м. Шостка, який повідомив, що по вул. Островського в дерев’яній будівлі Храму Пресвятої Богородиці Української православної церкви Київського патріархату сталася пожежа.

Читати більше...

ЗГОРІЛА ЦЕРКВА
В результаті підпалу у м. Шостка, Сумської обл. згоріла дерев’яна церква Української Православної Церкви Київського Патріархату.

В ніч з 30 червня на 1 липня близько 3-ї години ночі шляхом підпалу згоріла Свято-Покровська дерев’яна козацька церква Української Православної Церкви Київського Патріархату м. Шостка. Не довгий вік прослужив цей храм людям. Освячений був Його Святістю Святійшим Філаретом, Патріархом Київським і всієї Руси-України наприкінці 2006 року і був єдиним збудованим храмом у цьому місті.

Читати більше...

Сторінка 249 з 267 << < 246 247 248 249 250 251 252 > >>
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.