ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТ · Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний соборTuesday, April 16, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
СВЯТО СІМ'Ї
СВЯТО СІМ'Ї

15 травня 2009 року члени єпархіального управління та духовенство відвідали виставку до свята сім'ї (моя сім'я), організовану науковцями Сумської обласної бібліотеки, та при підтримці Сумської міської та обласної державних адміністрацій. Велика експозиція виставки розповідає про неперевершені звичаї нашого народу, глибокі сімейні традиції і устої української родини в розрізі тисячоліть. Під час відвідин експозиції відбувся обмін думками з науковцями з приводу минулого та сучасного української сім'ї.

        Джерело:  Прес-центр Сумської єпархії

НОВІ КНИГИ

Бібліотека Сумського Єпархіального Управління поповнилась унікальними книгами "Загибель Батурина" С. Павленка та "Свіча пам"яті" - усні перекази про геноцид українців В. Борисенко. Також передані в бібліотеку інші безцінні книги про визвольні змагання ОУН-УПА за волю України - нові дослідження. Ці та інші книги подаровані нам СБУ та особисто нашим земляком Миколою Михайловичем.

Читати більше...

НОВІ КНИГИ


15 травня 2009 року було презентовано книгу О. Корнієнка "Зруйновані храми Сумщини"


Читати більше...
ОГОЛОШЕННЯ


В крамницю Свято-Воскресенського Собору поступили прекрасні компакт-диски записів хору Київської Духовної Академії та семінарії.
Храми відновлюються


Храм Різдва Пресвятої Богородиці села Юнаківка, Сумського району відновлюється силами віруючих, але це село колись прикрашали 3 таких собори.
НОВІ КНИГИ


Відома Канадська діячка Любов Василів-Базюк подарувала Сумській Єпархії прекрасну книгу з якою можуть познайомитися всі бажаючі в бібліотеці Єпархії.
СТАТТІ
Націоналізм як індикатор патріотизму

О. Сотник

Невже задарма край твій весь политий кров’ю твоїх борців?
І. Франко. Пролог з поеми «Мойсей»


Про націоналізм, особливо український, написано чимало і в обвинувачувальних висновках компартійних та карних органів (трибуналів, т.зв. двійок, трійок та особливих нарад), і в комуністичних газетах.

Це була і залишається надзвичайно важлива тема для виступів компартійних вождів. Не будемо голослівними і для переконливості наведемо декілька цитат із рішень ВКП(б), КП(Б)У та КПУ.

Читати більше...

Святкування 10-ти ліття Свято-Георгіївської парафії оновлено
СВЯТКУВАННЯ 10-ЛІТТЯ СВЯТО-ГЕОРГІЇВСЬКОЇ ПАРАФІЇ М. СУМИ.


6 травня в день пам’яті святого великомученика Георгія Побідоносця Свято-Георгіївська громада м. Суми відзначила свій перший 10-літній ювілей. Божественну літургію в день свята очолив Преосвященнійший Мефодій єпископ Сумський і Охтирський разам зі священниками міста та району.Читати більше...

ОФІЦІЙНО
ЗАЯВА ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СТОСОВНО РЕЛІГІЙНОЇ СИТУАЦІЇ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Протягом останнього часу керівництво Сумської єпархії Української Православної Церкви Московського Патріархату постійно звинувачує Сумську обласну державну адміністрацію у діях, що спричиняють загострення міжконфесійної ситуації. Ми вважаємо ці звинувачення необґрунтованими і такими, що не сприяють як конструктивному міжконфесійному діалогу, так і співпраці органів влади та церкви.

Читати більше...

ЖИТТЯ ЄПАРХІЇ НА БЛАГОЧИННЯХ
Візит Преосвященнійшого Мефодія на парафію Різдва ПресвятоїБогородиці м. Конотоп.

04.05.2009 року Єпископ Мефодій разом з членами єпархіального управління відвідав м. Конотоп, де відбулася зустріч з будівничими храму Різдва Пресвятої Богородиці. Після молитви були обговоренні питання пов'язані з будівництвом. Владика подякував усім будівельникам за їх відданий труд та побажав їм Божої допомоги у завершенні будівництва храму.

Читати більше...

Сторінка 251 з 267 << < 248 249 250 251 252 253 254 > >>
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.