ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Saturday, July 13, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Вітаємо
Наші вітання!

У диякона Свято-Воскресенського кафедрального козацького собору м. Суми Михаїла Самотоя народився другий син. Нарекли ім’ям Святого Апостола Матвія.

Многая і благая літа новонародженому!

Богослужіння Преосвященнійшого Мефодія.
Владика Мефодій відвідав Свято-Георгіївський храм м. Суми.

5 грудня Післясвято Введення. Преосвященнійший владика Мефодій відвідав Свято-Георгіївський храм м. Суми, настоятелем якого є протоієрей Олексій Згоник. У спів служінні духовенства міста була відслужена Божественна Літургія, під час якої був рукоположений в сан диякона Олександр Шевчук, 1961 року народження.

Читати більше...

Вісті з благочинь
Архипастирський візит у Велико-Писарівський район

4 грудня в свято Введення в Храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії Преосвященнійший владика Мефодій відвідав Велико-Писарівський район. В храмі Успіння Пресвятої Богородиці відслужив Божественну Літургію.

Читати більше...

єпархія
Висвячений новий клірик єпархії

29 листопада у Неділю 25-ту після П’ятдесятниці, день пам’яті апостола і євангеліста Матфея, Преосвященнійший Мефодій у Свято-Воскресенському кафедральному соборі у співслужінні соборного священства відслужив Божественну Літургію. Під час богослужіння був рукоположений в сан диякона Майборода Іван Петрович 1969 року народження.

Читати більше...

Офіційно
ЗВЕРНЕННЯ з приводу діалогу

3 грудня 2009 р. Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет підписав звернення до єпископату, духовенства та вірних Української Православної Церкви, які знаходяться в єдності з Московським Патріархатом.

Читати більше...

Вісті з благочинння
Бо є надія.

У кожної людини є надія. Вона народжується в серці завдяки вірі. Говорячи про надію, християни мають на увазі не тільки перспективу блаженства в майбутньому новому світі, але впевненість у тому, що глибинні очікування душі будуть здійсненні і зараз. У Біблії сказано «…бо існує майбутнє, і надія твоя не загине.» (Пр. 23.18) Надія має унікальну властивість – вона піднімає нас над труднощами, допомагаючи нам перебороти їх. Інколи може лише тьмяніти, але залишається й приходить із нами крізь різні, часом дуже важкі, трагічні обставини.

Читати більше...

Наша подяка

Сумське єпархіальне управління висловлює щиру подяку Голові Світової Ради Суспільної Cлужби СКУ, членам організації українок Канади ім. Ольги Басараб, особисто голові управи ОУК п. Стасі Сусмут та п. Надії Остапчук від духовенства та парафіян за надіслані посилки з одежею для дітей та дорослих.

Нехай Господь воздає Вам сторицею та Вашим родинам за участь у спільній справі – відродження духовності в Україні.

М. Зв’язка.
Голова міжрайонної церковно-громадської ради


Нові книги
Неоплатонізм і Патристика

або світло в присмерках великої цивілізації.

Вийшла з друку унікальна книга монографія професора Мозгового Івана Павловича «Неоплатонізм і Патристика, або світло в присмерках великої цивілізації.», об’ємом 500 сторінок. Рекомендована до друку Вченими Радами Української Академії Банківської Справи Національного Банку України та Сумського Державного Педагогічного університету. Книга розрахована на науковців, вчителів, богословів, студентів та усіх, хто цікавиться питаннями релігії, культури та філософії.

Читати більше...

СУСПІЛЬСТВО
МЕРТВІ НЕ ПРОБАЧАТЬ, ЖИВІ НЕ ЗАБУДУТЬ

28 листопада у селі Піски Буринського району біля обласного меморіалу жертвам Голодомору 1932 – 1933 років відбувся мітинг-реквієм

Державний прапор України, перев’язаний чорною стрічкою, запалені свічки, букетики колосків, чорний хліб на вишитому рушнику, кетяги калини…Сьогодні жителі Сумщини, як і українці зі всього світу, вшановують пам'ять невинно закатованих голодом земляків.

Читати більше...

СУСПІЛЬСТВО
Через Голод — до Життя

Чому геноцид не допоміг ідеологам світової революції «перетравити» українську націю

«Неперспективні народи мають піти зі світової сцени», — таку думку розвивав ще Карл Маркс у своїх текстах. Про зникнення націй за комунізму писав Фрідріх Енгельс у «Проекті комуністичного символу віри» (1847). Ленін розмірковував над тим, що ринковий капіталізм нерозривно пов’язаний з етнічністю, отож, щоб перейти до наступної «суспільної формації» — комунізму — потрібно ту етнічність вгасити. Сталін, який керував національною політикою більшовицької партії від її початків, розвинув теорію про три етапи вимішування на «червоних» теренах «комуністичної біомаси», названої ласкаво — «совєтскій народ». Спершу слід було стимулювати розквіт національних мов та культур, потім їх зближення (коли поряд з національною мала використовуватися спільна мова), і на третьому етапі — злити усі нації в одну… Через десятиліття після початку реалізації цього «проекту» відомий історик Джеймс Мейс зазначав, що саму суть формули «зближення і злиття націй» можна трактувати як прогеноцидну.

Читати більше...

 
Сторінка 253 з 278 << < 250 251 252 253 254 255 256 > >>
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.