ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТ · Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний соборTuesday, April 16, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
ОФІЦІЙНО
Зустріч представників Сумського єпархіального управління з мером м. Сум.


06.05.2009 року відбулася зустріч представників Сумського єпархіального управління Української Православної Церкви Київського Патріархату на чолі з керуючим Сумською єпархією, єпископом Мефодієм з мером міста Сум Генадієм Мінаєвим. В бесіді мер підкреслив, що міське керівництво сприяє розвитку духовності в місті та міжконфесійному порозумінню. Також наголосив, що він позитивно ставиться до всіх існуючих на сьогодні конфесій, та по можливості сприяє вирішенню їхніх проблемних питань.

Читати більше...

Святкування 10-ти ліття Свято-Георгіївської парафії
Святкування 10-ти ліття Свято-Георгіївської парафії м. Суми.


06.05.2009 року у свято Вмч. Юрія Переможця Преосвященнійший Мефодій відслужив архієрейське богослужіння до 10-ти ліття Свято-Георгіївської парафії м. Суми.

Читати більше...

ЖИТТЯ ЄПАРХІЇ
Церковні приміщення повертаються законним власникам.

29.04.2009 року відбулася 21 сесія Підлипенської селищної ради м. Конотопа. Рішенням сесії повернуто церковно-приходську школу Свято-Миколаївській парафії Сумської Єпархії УПЦ Київського Патріархату. Цікаво відзначити, що Свято-Миколаївська парафія, яку очолює благочинний Конотопського благочиння протоієрей Олександр Перепелиця проводить богослужіння у відреставрованому і одному з найстаріших храмів козацької доби.

Читати більше...

РЕЛІГІЯ І СУСПІЛЬСТВО
Вшанування пам’яті загиблих внаслідок Чорнобильської катастрофи 1986 року.


Працівники силових відомств міста Суми та області, 24 квітня 2009 року у Свято-Воскресенському кафедральному соборі відбули поминальну панахиду за своїми колишніми колегами-службовцями, які при першому поклику відгукнулись на подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, та віддали своє життя виконуючи службові обов’язки. Після панахиди хресним ходом разом з священнослужителями собору пройшли до пам’ятника чорнобильцям в центрі міста і поклали квіти та вінки. Священики прослужили коротку литію.

Читати більше...

ЄПАРХІЯ
Престольне свято Свято-Воскресенського кафедрального собору м. Суми.


20 квітня 2009 року Свято-Воскресенський кафедральний собор відзначив своє престольне свято. Традиційно, на другий день Пасхи, духовенство та вірні прийшли до святині, щоб разом з пасхальною радістю всіх християн розділити й радість прихожан одного з найвеличніших храмів, найстаршого в Сумах козацького собору.

Читати більше...

ЄПАРХІЯ
Преосвященнійший Мефодій, єпископ Сумський і Охтирський очолив Пасхальне Богослужіння у Свято-Воскресенському кафедральному Соборі м. Суми.

У суботу, 18 квітня 2009 р., о 23.30 Преосвященнійший єпископ Сумський і Охтирський Мефодій очолив пасхальний Хресний хід навколо Свято-Воскресенського кафедрального собору Сум, в якому взяли участь мер міста Генадій Михайлович Мінаєв з родиною, члени міської та обласної ради, народні депутати міста та області, громадські та політичні діячі Сумщини та численні віруючі.

Читати більше...

ОФІЦІЙНО
Заява
прес-служби Сумського Єпархіального Управління
з приводу отримання церковного приміщення
Спасо-Преображенського храму в с. Беєве
Липово-Долинського району


13 квітня 2009 року ТОВ “Беєве” передало храмове приміщення на баланс Сумського єпархіального управління УПЦ Київського Патріархату. Цей храм зведено силами й коштом ТОВ “Беєве”.

Читати більше...

Святкування Пасхи
Свято Великодня в центрі реабілітації дітей-інвалідів в м. Ромни.


В Світлий вівторок, у центрі реабілітації дітей-інвалідів в місті Ромни, відбулося святкування Великодня. Благочинний Роменського району ієрей Ігор Мурий і диякон Віктор Проценко принесли благодатний вогонь і провели молебень за здоров'я всіх дітей.
Читати більше...

ДІАСПОРА
Все більше країн визнають голодомор 32-33 років минулого століття геноцидом.


В провінції Онтаріо, Торонто, Канада завдяки клопотанню канадських українців щорічно буде відзначатися річниця пам’яті жертв геноциду 32-33 рр. українського народу минулого століття.

Читати більше...

ЦЕРКВА І СУСПІЛЬСТВО
Всеукраїнська толока.


Парафії Сумщини провели загальну толоку, до якої призвав президент України В.А. Ющенко. Прибрали не тільки храми до свят і території довкола храмів, але й прийняли участь у прибиранні громадських місць...

Читати більше...

Сторінка 253 з 267 << < 250 251 252 253 254 255 256 > >>
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.