ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Saturday, July 13, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
СУСПІЛЬСТВО
Нова книга.

Вийшла з друку унікальна книга монографія професора Мозгового Івана Павловича «Неоплатонізм і Патристика, або світло в присмерках великої цивілізації.», об’ємом 500 сторінок. Рекомендована до друку Вченими Радами Української Академії Банківської Справи Національного Банку України та Сумського Державного Педагогічного університету. Книга розрахована на науковців, вчителів, богословів, студентів та усіх, хто цікавиться питаннями релігії, культури та філософії.

Читати більше...


ЦЕРКВА І СУСПІЛЬСТВО
Міцніє співпраця між церквою та козацькими структурами області.

Для Спасо-Преображенського козацького храму с. Перехрестівка Роменською крайовою козацькою організацією було передано старинну ікону.

Читати більше...

ЦЕРКВА І СУСПІЛЬСТВО
Підписано угоду між церквою та УМВС про духовну опіку неповнолітніх ув'язнених.

Продовжується співпраця нашої церкви зі структурам МВС України в Сумській області. Священик Олександр Футимський, настоятель Свято-Покровської церкви с. Анастасівна, та Роменський КВІ УДДУ ПВП в Сумській області в особі начальника Пархоменко Юлії Миколаївни уклали угоду про соціальний супровід неповнолітніх і молоді, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі та відбувають покарання, або звільняються умовно-достроково з місць позбавлення волі. Священик Олександр дбає про духовну опіку над цими неповнолітніми людьми. Така праця налагоджена і в інших районах області.

Читати більше...

Вісті з благочинння
В Конотопі відкрито новий храм

Завершилось будівництво Свято-Георгіївського храму в м. Конотоп, де настоятелем є священик Ярослав Срібняк. Щиро вітаємо віруючих громади, меценатів, козацтво, патріотів, котрі старалися пришвидшити будівництво храму. Слід зазначити, що священик Ярослав Срібняк ці два роки, коли йшло будівництво молився, жив і ночував на цьому будівництві. (фото)

Читати більше...

Церква і Україна

Витрати на будівництво храмів стануть меншими

Уряд звільнив Церкви від сплати відновної вартості зелених насаджень при будівництві культових споруд.

Читати більше...

Церква і Україна

Уряд забезпечив Церкви газом за цінами як для населення

Постановою Уряду затверджено механізм забезпечення потреб релігійних організацій у природному газі за цінами як для населення. У цьому механізмі враховано численні скарги релігійних громад. (текст постанови)

Читати більше...

Міжцерковні стосунки
Спілкування необхідно продовжувати

«Але діалог з УПЦ (МП) – не єдиний шлях виходу з нинішньої ситуації» - говорить речник Київської Патріархії єпископ Євстратій.

Читати більше...

Міжцерковні стосунки
Погляд Київського Патріархату на питання зміни парафіями юрисдикції

Лист голови робочої групи з підготовки діалогу митрополита Переяслав-Хмельницького і Бориспільського Димитрія до керуючого справами УПЦ (МП) архієпископа Білоцерківського і Богуславського Митрофана (20 листопада 2009 р.)

Читати більше...

АКТУАЛЬНО
Як не «ковтнути» Голод
Голова СБУ Валентин Наливайченко — про завершальний етап розслідування наймасовішого злочину на території України та можливості подолання його наслідків сьогодні.

22 травня цього року СБУ порушила кримінальну справу за фактом геноциду в Україні. Один із доказів злочину: «Етнографічна карта проживання слов’янства» 1906 року, складена професором Флоринським, нещодавно віднайдена архівістами СБУ. Відтінком кольору на ній позначено межі компактного проживання українців. Це нинішня Україна, Поволжя і Північний Кавказ. Саме ці території були охоплені голодом–геноцидом у 1932—1933 роках, на їх кордонах стояли тоді загони оточення. «14 грудня 1932 року за підписом Сталіна вийшла Постанова ЦК ВКП(б) та Ради народних комісарів СРСР про хлібозаготівлі (читай — знищення голодом) на Україні, Північному Кавказі та в Західній області. Я впевнений, що у Йосипа Віссаріоновича були подібні мапи», — каже голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко.

Читати більше...

БОГОСЛУЖІННЯ
Храмове свято в селі Малий Вистороп, Лебединського району.

21 листопада на свято Собор Архистратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних, Преосвященнійший Мефодій разом з духовенством Свято-Воскресенського собору відвідав Лебединське благочиння.

Поїздка розпочалася з самого міста Лебедин, де владика відвідав богослужіння у Введенському храмі м. Лебедина, настоятелем якого є, благочинний району ієрей Богдан Яворський. Після короткого слова Преосвященнійшого до прихожан, разом із благочинним району владика відбув на храмове свято до с. Малий Вистороп цього ж району.

Читати більше...

Сторінка 254 з 278 << < 251 252 253 254 255 256 257 > >>
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.