ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТ · Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний соборTuesday, April 16, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
-__-
Низка громадських організацій вважають небезпечним візит Патріарха Московського в Україну

Представники ряду громадських організацій незадоволені запланованим на 27 липня - 5 серпня візитом в Україну Патріарха Московського Кирила. Про це вони сказали 25 червня 2009 р. на прес-конференції в агентстві УНІАН.

Читати більше...

Міжцерковні стосунки
Про Всеправославну нараду, відносини з УПЦ МП і візит патріарха Кирила

Нещодавно в Швейцарії відбулася Всеправославна нарада, що вже само по собі є неординарною подією. Звичайно, що вона так чи інакше має відношення до українського православного життя. Про цю нараду, а також про майбутній візит Патріарха Московського Кирила в Україну, ми попросили висловитися єпископа Васильківського ЄВСТРАТІЯ (Зорю), головного речника УПЦ КП.

Читати більше...


ЖИТТЯ ЄПАРХІЇ
Сумська єпархія поповнилася новими кліриками.

За минулий місяць Сумська єпархія прийняла у клір двох достойних ставлеників для священичого служіння. Після перевірки знань ставленики прийняли відповідні хіротонії з рук Преосвященнійшого Мефодія, єпископа Суського і Охтирського.

Читати більше...

ЦЕРКВА І СУСПІЛЬСТВО
Відкриття пам’ятника кобзареві у м. Липова Долина.


На свято Трійці у місті Липова Долина відбулось відкриття та освячення пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку.
Під час відкриття пам’ятника чин освячення здійснив старший благочинний Сумської єпархії протоієрей Богдан Козенко та благочинний Липово-Долинського району митрофорний протоієрей Богдан Ільків. Пам’ятник кобзареві було споруджено на зібрані кошти Липово-Долинського крайового козацтва.

Читати більше...

ДОЗВІЛЛЯ
За сприянням Сумської Міської ради та Сумського міського центру дозвілля молоді з 01.07 по 30.07. буде проходити патріотичний, навчально-практичний, спортивно-туристичний наметовий табір «Січ».


Якщо ви енергійні, маєте жагу пригод, хочете перевірити свої можливості в польових умовах, або ж просто хочете зрозуміти, а що ж таке справжнє життя , змінити себе і перемогти свої слабкості, виховати свою волю та навчитись перемагати, пропонуємо прийняти участь в патріотичному, навчально-практичному, спортивно-туристичному наметовому таборі «Січ».

Табір "Січ" це звичайно ласкаве сонце, тепла річка, запашні трави, загадковий ліс, вечірні вогнища, пісні під гітару, розваги та багато нових знайомств, але власне відпочинок тут лише умовний, бо вільного часу практично немає.

Читати більше...

ЖИТТЯ ЄПАРХІЇ НА БЛАГОЧИННЯХ
Панахида біля пам'ятника Т.Г.Шевченка в Білопіллі.

22 травня 1861 року відбулась неординарна подія в нашому суспільстві, і в нашій нації, перепоховання великого кобзаря Тараса Григоровича Шевченка. Незважаючи на теперішню ситуацію в нашій країні, справжні українці - патріоти, прийшли сьогодні вшанувати подію, яка залишила незабутню пам'ять про те, що є на світі дійсно великі люди, які змогли пройти своє життя гідно і залишитися патріотом своєї України.

Читати більше...

ЄПАРХІЯ
Старанням меценатів міста Дружба Сумське єпархіальне управління придбало автомобіль.

Сумське єпархіальне управління придбало для потреб єпархії 8-місний автомобіль, завдяки пожертвам віруючих меценатів, прихильників Православної Церкви з міста Дружба, яке стоїть на кордоні трьох братніх країн: України, Росії, та Білорусії. Віруючі міста Дружба щиро піклуються за відродження духовності свого краю та стараються зробити все можливе для укріплення національної православної церкви Київського Патріархату та братньої дружби між народами.

Читати більше...

ОФІЦІЙНО
Віктор Ющенко провів зустріч з Вселенським Патріархом Варфоломієм I

У рамках робочого візиту до Туреччини Президент України Віктор Ющенко провів зустріч з Вселенським Патріархом Варфоломієм I.

Читати більше...

Суми і Сумчани
В день пам’яті жертв політичних репресій Преосвященнійший Мефодій, єпископ Сумський і Охтирський, разом з духовенством міста відслужив поминальну панахиду.


В Сумах 17 травня 2009 року, 5-ту неділю після Пасхи, згідно з Указом Президента України від 21 травня 2007 року №431 "Про заходи у зв’язку з 70-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937 – 1938 років", у третю неділю місяця травня біля пам’ятника жертвам політичних репресій відбувся мітинг реквієм.

Читати більше...

ОГОЛОШЕННЯ
Панахида пам'яті жертвам репресій

17 травня 2009 року в Неділю 5-ту після Пасхи, про самарянку, в усіх храмах Сумської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату відбудуться поминальні панахиди пам'яті жертв замордованих підчас репресій більшовицьким режимом.
Кому небайдужа доля душ людей-мучеників, наших співвітчизників, які полягли замордованими у застінках та коцтаборах радянського режимо за волю і свободу Українського народу, приходьте на богослужіння до найближчих храмів, щоб спільною молитвою віддати шану і хвалу усім вірним синам України.

В Сумах мітинг-реквієм та поминальна панахида, за участі духовенства УПЦ Київського Патріархату та керівників міста та області відбудеться о 11-00 год., біля пам'ятника жертвам репресій, що по вулиці Кірова.

        Джерело:  Прес-центр Сумської єпархії

Сторінка 250 з 267 << < 247 248 249 250 251 252 253 > >>
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.