ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Saturday, July 13, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Офіційно
Патріарх Філарет візьме участь у заходах з нагоди інавгурації Президента України


У Київську Патріархію надійшли відповідні запрошення.

Читати більше...

Офіційно
Обращение Патриарха Киевского Филарета к Патриарху Московскому Кириллу и архиереям Московского Патриархта по случаю недели Торжества Православия


«По случаю Великого поста и праздника Торжества Православия, исполняя долг братолюбия и помня, что, несмотря на нынешнее разделение, мы служили и служим Христу Спасителю и Его Единой Святой Соборной и Апостольской Церкви, посредством этого открытого письма в очередной раз обращаюсь к вам по вопросам, которые затрагивают самые основы Православной веры...»


Читати більше...


Богослужіння
ТОРЖЕСТВО ПРАВОСЛАВ’Я

В неділю 1-шу Великого посту, Торжества Православ’я, після Божественної Літургії відбувся Молебень по чину за участю духовенства Свято-Воскресенського кафедрального собору та за великої кількості віруючих. Після молебню владика Мефодій звернувся до віруючих із проповіддю.

Читати більше...Нові книги
Віктор Васильвич Вечерський «ПРАВОСЛАВНІ СВЯТИНІ СУМЩИНИ»

Вийшла з друку книга відомого українського діяча, архітектора, кандидата архітектури, заслуженого працівника культури, лауреата Державних премій України в галузі архітектури, лауреата Премії в галузі містобудування і архітектури імені І. Моргилевського - Віктора Васильвича Вечерського «ПРАВОСЛАВНІ СВЯТИНІ СУМЩИНИ» В цій книзі відображена історія архітектури та будівництва храмів на Сумщині. Призначена книга для істориків, архітекторів та людей, які цікавляться розвитком церковного архітектурного будування на Слобожанщині.

Читати більше...Благочиння

Поминальні служби за воїнами-інтернаціоналістами

В понеділок 15 лютого по всій області священики та миряни вшанували пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів. Зокрема в Велико-Писарівському районі біля меморіалу була відслужена панахида за загиблими воїнами-інтернаціоналістами настоятелем парафії Успіння Пресвятої Богородиці м. Велика Писарівка ієреєм Андрієм Бринчаком.

На спільну молитву прийшли помолитися друзі загиблих та прихожани парафії.

Читати більше...

Духовне читання
ЗМІСТ ТА СЕНС ВЕЛИКОГО ПОСТУ

У понеділок, п’ятнадцятого лютого, розпочинається Великий піст, який завершиться в переддень свята Пасхи, третього квітня, й триватиме протягом сорока восьми днів. Початок Великого посту розпочинає собою Пасхальний період, який буде продовжуватися аж до двадцять третього травня включно і завершиться святом П’ятидесятниці. Пасхальний період складається із двох великих частин: першої - Великого посту та другої - сенсу і кульмінації Пасхального періоду - самого свята Пасхи, святкування якого триватиме протягом тридцяти дев’яти днів, свята Вознесіння та свята П’ятидесятниці.

Читати більше...

Духовне читання
Піст, молитва, покаяння...

Великий піст – чи не найважливіший період у житті християнина. Цей час спонукає до роздумів над своїм життям, змушує ще раз замислитися над своїми вчинками і хоча б раз на рік очистити свою душу. Сповідь у Великий піст – обов’язкова. Вона підводить до найбільшого християнського свята – Воскресіння Христового. І зустріти його ми повинні не обтяжені жодними проблемами, а з радісним серцем.

Читати більше...

Духовне читання
Великий піст. Як його дотримуватися?

Від 15 лютого до 4 квітня – свята Пасхи – триватиме Великий піст. В цей час згідно традицій Православної Церкви та церковного Уставу християни обмежують себе в їжі, а також намагаються уникати в своєму житті того, що віддаляє людину від Бога.
Читати більше...

Огляд ЗМІ
Ігумен ЛАВРЕНТІЙ: “Піст без духовності перетворюється на дієту”

Наближається до завершення Великий піст, який передує одному з найголовніших православних свят — Христовому Воскресінню. Саме в цей період люди намагаються очистити душу і тіло, стати мудрішими та добрішими. З цього приводу православна церква рекомендує дотримувати певних правил, за допомогою яких можна позбутися багатьох гріхів, а отже, звільнитися від душевних і тілесних хвороб. Про це розмова нашого кореспондента з ігуменом Лаврентієм із Свято-Михайлівського монастиря.

— Першочергове завдання посту полягає в його духовному змісті. Якщо все зводити до обмеження споживання їжі, то це буде лише дієта. В Святому Писанні згадується випадок, коли одна з духовних чад розповіла преподобному Серафимові Саровському, як вона утримується від їжі, на що святий їй сказав: “Немає сенсу в тому, якщо ти не їси якоїсь страви, а поїдаєш людей”.

Читати більше...

Духовне читання
12 питань і відповідей про піст

1. Яке призначення посту? 1. Викорінення пристрастей і похотей. 2. Досягнення стриманості й помірності. 3. Приготування до загробного рівноангельського життя. «Бо Царство Боже не їжа та пиття» /Рим. 14, 17/

Читати більше...

Сторінка 250 з 278 << < 247 248 249 250 251 252 253 > >>
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.