ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТ · Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний соборTuesday, December 05, 2023
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Життя єпархії
Освячення та встановлення накупольних хрестів
у м. Дружба, Ямпільського району.


В суботу 30 жовтня у м. Дружба відбулось освячення та встановлення накупольних хрестів на новозбудований Свято-Миколаївський храм. Чин освячення звершив єпископ Сумський і Охтирський Мефодій разом з духовенством Ямпільского, Конотопського та Сумського благочинь за участі понад трьох сотень віруючих.

Читати більше...


Життя єпархії
Освячення накупольних хрестів та куполів
у смт. Недригайлів.


В середу 27 жовтня в смт. Недригайлів відбулося освячення накупольних хрестів на новозбудований храм святого праведного Петра Багатостраждального (Калнишевського). Чин освячення звершив єпископ Сумський і Охтирський Мефодій разом з духовенством Недригайлівського, Роменського, Конотопського та Сумського благочинь за участі керівництва і громадських діячів району, області та віруючих.

Читати більше...


Патріарх
Святкові заходи з нагоди 15-ліття Патріаршої інтронізації

22 жовтня 2010 р. виповнолилося 15 років від часу інтронізації на Київський патріарший престол Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. З цієї нагоди в столиці 21-22 жовтня відбувається ряд урочистих заходів.

В урочистому святкування прийняла участь делегація Сумської єпархії на чолі з керуючим єпархії, єпископом Сумським і Охтирським Мефодієм.

Читати більше...


церква і суспільство
Не даймо згасити свічку запалену в пам’ять про жертви Голодомору 1932-33 рр. в Україні

27 листопада 2010 р. вся українська спільнота буде відзначати День пам’яті жертв Голодомору. Однією з найбільш трагічних сторінок в історії України є Голодомор 1932-33 рр., який за своєю суттю був знаряддям тоталітарного радянського режиму для геноциду українського народу.

Читати більше...


Офіційно

Указом Преосвященнійшого Мефодія, єпископа Сумського і Охтирського ієрей Василь Шевчук призначений благочинним Недригайлівського району та настоятелем собору Святого Праведного Петра Багатостраждального Калнишевського м. Недригайлів.

Також призначений благочинним Охтирського району та настоятелем Свято-Успенського храму м. Охтирка ієрей Михаїл Лакоцький.

Життя єпархії

Ікона Святої Великомучениці Варвари з мощами зі Свято-Воскресенського кафедрального собору м. Суми, до якої особливо моляться наші віруючі, на прохання православних громад м. Великої Писарівки та м. Охтирки перебувала протягом місяця у їхніх храмах. Біля ікони постійно читалися акафісти до Свт. Вмц. Варвари, проводилися молебні та богослужіння. Під час перебування ікони храми відвідали багато людей, які мали змогу прикластися до ікони та помолитися.

Діаспора
Дарунок з-за кордону.

Православна громада Українців республіки Парагвай, а саме собор Святого Юрія Переможця з міста Енкарнасьйон, настоятель - священик Анатолій Яремко та голова парафіяльної управи - Марія Ремезовська, зробили подарунок для Свято-Воскресенського кафедрального собору, за які було придбано красивий підсвічник і встановлено його біля ікони Різдва Пресвятої Богородиці.

Читати більше...


Життя єпархії
Посвята в козаки в с. Пустовійтівка.

14 жовтня на свято Покрови Пресвятої Богородиці, в день канонізації, на батьківщині останнього кошового отамана Запорізької Січі - Святого Праведного Петра Багатостраждального Калнишевського відбулись урочистості та посвята молоді і дорослих в козаки. В храм, який побудував цей святий з’їхалось багато представників козацтва зі всієї України. Прибули гості, політичні та громадські діячі.

Читати більше...Богослужіння
Архіпастирський візит в м. Шостка.

14 жовтня, на свято Покрови Пресвятої Богородиці, Преосвященнійший єпископ Сумський і Охтирський Мефодій відвідав парафію Покрови Пресвятої Богородиці м. Шостка.

Читати більше...Богослужіння
Освячення храму в с. Ярошівка Роменського району.

21 вересня на свято Різдва Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії єпископ Сумський і Охтирський Мефодій відвідав с. Ярошівка, Роменського району.

Читати більше...
Сторінка 220 з 252 << < 217 218 219 220 221 222 223 > >>
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.